2726
عنوان

😍مامانای مرداد و شهریور 98😍

| مشاهده متن کامل بحث + 262846 بازدید | 29112 پست
من دوس دارم نی نیم وزنش زیاد باشه تمام تلاشم رو دارم میکنم مامانا اگه پیشنهادی دارید بدید

ان شاالله وزنش خوب پیش بره 

بادوم درختی و تخم مرغ خیلی موثر

خواهش میکنم برای سلامتی نی نی من و بارداری خوبم یه دونه صلوات بفرستید. اونایی که سقط داشتن میدونن چه استرسی دارم . چقدر دل نگرانم. الهی همه منتظرای نی نی زودتر  دامنشون سبز بشه. ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزان صبح بخیر.من از دیروز کمردرد وپادرد شدید عین دردای پریودی دارم.هنوز بعد از ۶ماه که میگذره ...

سلام عزيزم 

استراحتت و بيشتر كم و حتما به دكترت اين موضوع رو بگو

انشاالله بهتر باشى🌹

2728
عاقا منم از گشنگی هلاکم!!شام میخورم سیر میشم..نیم ساعت نهاااایتا یه ساعت بعدش از گشنگی غش و ضعف دارم ...

اره منم فقط واسم وزن گيرى نى نى مهمه 

انشاالله همشون وزن بگيرن و به خوشى دنيا بيان😍

عاقا منم از گشنگی هلاکم!!شام میخورم سیر میشم..نیم ساعت نهاااایتا یه ساعت بعدش از گشنگی غش و ضعف دارم ...

پس خیلیا اینظورن من فکر میکردم فقط من اینجوریم😄 وزنمم خیلی اضاف شده رفتم سونو واسه وزن جنین به حساب پریود ٢٧هفته کامل بودم به حساب سونو ٢۶ کامل ورن زده بود ٩٣٠ چطوره بنظرتون؟ 

خانوما کسی اطلاعی داره بگه ؟؟؟ به دکترم که گفتم میگه زوده واسه اینکه بگیم بچه وزنش بالاس یه پایین

خداجونم شکرت😍

پس ما چی 😟😔

همسرم قلب من ♥️نی نیم وجود من 🤰🏻مامانم دنیای من🌍 بابام تاج سرم🙆‍♀️ آبجیم همدمم.👩‍❤️‍💋‍👩داداشام تکیه گاهم🤗 خدایا همه شونو واسم سالم نگهدار...الهی آمین.👨‍👩‍👦‍👦👨‍👩‍👦‍👦👩‍👦‍👦👩‍👦‍👦
2706