2726
عنوان

😍مامانای مرداد و شهریور 98😍

| مشاهده متن کامل بحث + 262847 بازدید | 29112 پست

من معدم بشدت اسیدی میشه تو بارداری جوری که هرروز اسید یالا میارم وسوزش شدید معده واینا دارم.اصلا نمیتونم آزمایش قند بدم چون به هیچ وجه برام مقدور نیست بیشتر از دوسه ساعت ناشتا بمونم .دکتر برام نوشته ولی فکر میکنم ندم ازمایشو.دستگاه دارم تو خونه با اون چک میکنم .سری قبلم سر پسرم همین وضعو داشتم الکی رفتم ازمایش دادم.

خدایا فرزندان سالم وصالح وعالم ومتقی به برکت صلوات ،به من عنایت فرما🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خخخخخخ پس نرفتی تا هفته۲۸ وقت داری,فدا سرت

اخه بدنم داشت به لرز میومد و نا نداشتم. گفتم بی خیال بشم. ممنون که راهنمایی کردی. قول میدم شنبه برم  

خواهش میکنم برای سلامتی نی نی من و بارداری خوبم یه دونه صلوات بفرستید. اونایی که سقط داشتن میدونن چه استرسی دارم . چقدر دل نگرانم. الهی همه منتظرای نی نی زودتر  دامنشون سبز بشه. ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین.
تلگرامو دوس ندارم..یهو کلی پیام نخونده هس که ملوم نیس کدومشون بهت مربوطه..من که اینجا راحت ترم😀شمام ...

اره منم اینجا راحت ترم. حتما میام هر روز تقریبا

خواهش میکنم برای سلامتی نی نی من و بارداری خوبم یه دونه صلوات بفرستید. اونایی که سقط داشتن میدونن چه استرسی دارم . چقدر دل نگرانم. الهی همه منتظرای نی نی زودتر  دامنشون سبز بشه. ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین.
2728
عزییییزم, طبیعیه نگران نباش. منم خیلی زود ضعف میکنم.البته من اشتها به خوردن هیچی ندارم اما یهو انگا ...

ممنون دوست گلم. 

سلام.مامانا. خوبین ؟ 

خیلی خوشحالم که بالاخره وارد سه ماه آخر شدیم. دیگه حداروشکر تکونای نی نی هم ملموس تر شده. ولی اینکه یه روز کمتره به روز بیشتر استرس میده به آدم   

از کی باید روی تکونای نی نی خیلی حساس بشیم ؟ 

ترک جان عزیز بتوان گفت / ترک یار عزیز نتوانیم
سلام.مامانا. خوبین ؟  خیلی خوشحالم که بالاخره وارد سه ماه آخر شدیم. دیگه حداروشکر تکونای نی نی ...

راستش من خیلی به تکوناش دقت نمیکنم..چون زیاد بازی درمیاره..الکی منو بترسونه😂ولی مطمعن باش نینی حرکتاشو میکنه منتها چون ما درحال فعالیتیم زیاد متوجه نمیشیم..

سلام.مامانا. خوبین ؟  خیلی خوشحالم که بالاخره وارد سه ماه آخر شدیم. دیگه حداروشکر تکونای نی نی ...

سلام عزیزم

بله دیگه به سلامتی و دل خوش

من امروز از نظر سونو 25 هفته و دو روز هستم و فردا ماه هفتم شروع میشه

خدایا شکرت

عاقا منم از گشنگی هلاکم!!شام میخورم سیر میشم..نیم ساعت نهاااایتا یه ساعت بعدش از گشنگی غش و ضعف دارم ...

اره من چند روزی هست انگار معدم م سوراخ شده. در حدی شدم که همسرم خنده ش گرفته اخه من کلا اهل غذا خوردن نیستم یعنی خیلی نمیخوردم

منم سعی میکنم با همه کارام ولی حداقل یبارو در روزو بیام😀

اینجا پاتوق خوبیه. من همین که میدونم بقیه هم نزدیک من زایمان می کنند و شرایط مشابه دارم حس خوبی پیدا میکنم میام اینجا

خخخخخ دقیقا منم همینطور..اون بیچاره خوابه من هی درحال رفت و آمد به یخچال و خوراکیا

اوخی

خدایی سوژه خنده ایم

به قول خودت خدا کنه نی نی هامون خوب جذب کنند و خوب رشد کنند با تن سالم

2706