2726
عنوان

😍مامانای مرداد و شهریور 98😍

| مشاهده متن کامل بحث + 262847 بازدید | 29112 پست

کمک؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سوال بالا رو کسی میدونه؟؟؟؟؟؟

خواهش میکنم برای سلامتی نی نی من و بارداری خوبم یه دونه صلوات بفرستید. اونایی که سقط داشتن میدونن چه استرسی دارم . چقدر دل نگرانم. الهی همه منتظرای نی نی زودتر  دامنشون سبز بشه. ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام اره عزیزم باید ناشتا باشی بین ۱۰ تا ۱۲ ساعت.۸بری خوبه دیگه

نخندی بهم ها اما ضعف دارم و دلم میخواد یه چیزی بخورم. برای بچه ضرر نداره؟ چند روز هست اشتهام خیلی شده. چکار کنم مژگان جان؟

خواهش میکنم برای سلامتی نی نی من و بارداری خوبم یه دونه صلوات بفرستید. اونایی که سقط داشتن میدونن چه استرسی دارم . چقدر دل نگرانم. الهی همه منتظرای نی نی زودتر  دامنشون سبز بشه. ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین.
سلام اره عزیزم باید ناشتا باشی بین ۱۰ تا ۱۲ ساعت.۸بری خوبه دیگه

یعنی با اینکه ساعت 8و نیم شام کامل خوردم الان انگار شکمم خالی خالی. ناشتا بمونم ضرری نداره؟ ده ساعت ناشتا کافی؟

2728
یعنی با اینکه ساعت 8و نیم شام کامل خوردم الان انگار شکمم خالی خالی. ناشتا بمونم ضرری نداره؟ ده ساعت ...

نه ضرری نداره..فقط کسی همراهت باشه اگر خیلی صعف میکنی یوقت نیوفتی!!من قند اولمو که گرفت داشتم غش میکردم دیگه!رفتم تو قسمت نمونه گیری گفتم میخوام دراز بکشم حالم خوب نیست!تا تست قند بعدیو دراز کشیدم!وگرنه میشناسم خودمو!میفتادم

سلام عزیزان صبح بخیر.من از دیروز کمردرد وپادرد شدید عین دردای پریودی دارم.هنوز بعد از ۶ماه که میگذره موعد پریم میشه دردای پری دارم.دلمون خوشه پری نمیشیم واز دستش واسه چندماه راحتیم

خدایا فرزندان سالم وصالح وعالم ومتقی به برکت صلوات ،به من عنایت فرما🙏🙏
نه ضرری نداره..فقط کسی همراهت باشه اگر خیلی صعف میکنی یوقت نیوفتی!!من قند اولمو که گرفت داشتم غش میک ...

من دیشب چشمام سیاهی می رفت. نمیدونم چرا. شاید چون رفتم حمام ضعف کردم. خلاصه ساعت 12 شب سر درد شدم و حس افت قند داشتم که نشستم به خوردن مشغول شدم. تازه سحر هم خیلی گرسنه م بود بازم نشستم مغز بادوم و پسته خوردم. خلاصه نرفتم ازمایش گفتم شنبه برم چون احتمالا با همون خون گیری اول وا می رفتم. 

مامانا چیقده خودمون کم حرفیم..مامانای دیگه انقد زود بیدار میشن حرف میزنن درباره چیزای مختلفففف...شما ...

اره کم حرفیم فکر کنم خانمای این تاپیک میرن تل گرام گپ میزنن. 

اره کم حرفیم فکر کنم خانمای این تاپیک میرن تل گرام گپ میزنن. 

تلگرامو دوس ندارم..یهو کلی پیام نخونده هس که ملوم نیس کدومشون بهت مربوطه..من که اینجا راحت ترم😀شمام بیاید سر بزنید تنها نمونم🙄

نخندی بهم ها اما ضعف دارم و دلم میخواد یه چیزی بخورم. برای بچه ضرر نداره؟ چند روز هست اشتهام خیلی شد ...

عزییییزم,

طبیعیه نگران نباش. منم خیلی زود ضعف میکنم.البته من اشتها به خوردن هیچی ندارم اما یهو انگار هرچی انرژی تو تنمه تموم میشه.شب ازمایشم همینجوری بودم

از یه طرفم اگه قرار باشه بخاطر ضعف همش در حال خوردن باشیم من که فک کنم اضافه وزنم از۲۰ کیلو بزنه بالا.باید با میوه و یه ذره مغزیجات جلوشو بگیریم

البته من بخاطر مشکلات گوارشی و دیر هضم شدن غذا و یبوست شدید خیلی سریع وزنم میره بالا بااینکه فقططط یه وعده کامل میخورم اما اگه شما الحمدلله روند اضافه وزنت طبیعیه تا گرسنه میشی بخور حاااااالشو ببر ;-)

ان شاالله ازمایشتم خیلی خوب پیش بره

2706