2726
عنوان

😍مامانای مرداد و شهریور 98😍

| مشاهده متن کامل بحث + 262846 بازدید | 29112 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
این سرویس کالسکه ای هس که خریدم چون زیاد استفاده ندارم ایرانی خریدم  سرویس چوب رو ه ...

خيلي قشنگن عزيزم مبارك دخمل كوچولوت باشه همشون به خوشي استفاده كنه از همشون

خدايا شكرت بابت هرچي كه بهم دادي و ازم گرفتي
سلام مامانها خوبین.منم انومالی رفتم همه چی خداروشکر خوب بود.نی نی هم پسر بود.پیش دکترمم رفتم گفت نیا ...

سلام عزيزم

خداروشكر كه همه چيز خوبه

گل پسرت مبارك باشه 😍

ممنون كه بابت لبدى ميل پرسيدى🌹

سلام ماماناي گل خوبيد؟ من ديروز رفتم چكاب بعد از عيد پيش دكترم پسرم حالش خوبه خداروشكر از ديروزم تكو ...

سلام عزيزم

خداروشكر كه هردو خوبيد🌹

جونم خيلى لذت داره وقتي كوچولوهامون رو حس ميكنم 😍

سلام دوست جونا خوبید؟ نی نی ها خوبن؟ بچه ها چقدر زود دارید سیسمونی میخرین بلاهااااااااا من که هیچ ک ...

سلام عزيز دلم 

اگه همسرت باهات موافقه كه خيلى خوبه اينكار 🌹

از الان مبارك نى نى باشه😍

مبارک نی نی گلت باشه. منم ذوق دارم اما جفتم خیلییییییییی پایین و میگن نباید زیاد راه برم

واى اگه جفتت پايينه نرو عزيزم 

اصلا سيسمونى مهم نيست و بچه مهم تره 

بذار ماه ٩ بخر يه روزه🌹

[QUOTE=87162885]سلام عزيز دلم  اگه همسرت باهات موافقه كه خيلى خوبه اينكار 🌹 از الان مبارك نى نى باشه😍[/QUOTE

اره خداروشکر خودش موافقه چند روزه همش درگیره قیمتا شده خودمم حس خوبی به اینکار دارم

میگم دوستم استیکرمو چطوری میتونم تغییر بدم بلد نیستم راستش

خداجونم حافظ خونوادم باش   شروع دوباره رژیم و باشگاه بعد از دوماه که ازاون اتفاق میگذره...دوباره باانرژی برای رژیم برگشتم..وزن اولیه79یک بهمن  ۵بهمن۷۸.۱😍۱۲بهمن۷۷.۵  ۱۹بهمن ۷۶.۹😩26بهمن۷۶.۱  ۳اسفند۷۵.۴۵😍هدف اول75هدف دوم70هدف سوم65امیدوارم موفق و ادامه دار باشه...
2706