2733
2734
عنوان

😍مامانای مرداد و شهریور 98😍

| مشاهده متن کامل بحث + 262853 بازدید | 29112 پست

من بعد عروسیم سه ماه بعد باردار شدم بعد تو خونه کارم زیاد بود نمیدونستم باردارم بعد یه هفته قبل پری لک خیلی کمرنگ داشتم گفتم حتما از پری دیگه آزمایش دادم دیدم باردارم اما خدا نخواست بعد از اون خیلی حرفا شنیدم که دردش بیشتر از سقط بود واسم اما بازم خدا صدامو شنید ازش ممنونم خدایا شکرت 

فندق کوچولوی من قوی باش مامان منتظرته خیلی دوست دارم   
کلا من چون یه بار اون اتفاق بد تو هفته اول واسم افتاد الان همش تو استرسم میترسم حتی سونو اولی رو که ...

ن بابا استرس به خودت راه نده توکل کن به خدا استرس واسه نی نی اصلا خوب نیس هیچ اتفاقی انشالله نمیوفته دختر مثبت اندیش باش گلی

❣❣❣❤خدایا شکرت😍😘برای همه چیزایی ک بهم دادی و ندادی 🙏🙏💜💛💙💝

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ن بابا استرس به خودت راه نده توکل کن به خدا استرس واسه نی نی اصلا خوب نیس هیچ اتفاقی انشالله نمیوفته ...

ممنون عزیزم توکل به خدا  

فندق کوچولوی من قوی باش مامان منتظرته خیلی دوست دارم   
من بعد عروسیم سه ماه بعد باردار شدم بعد تو خونه کارم زیاد بود نمیدونستم باردارم بعد یه هفته قبل پری ...

الهییی گلی پس خیلی مواظب خودت باید باشی سعی کن چیزای مقوی بخوری ،،،اره نیش وکنایه ها خیلی بده که متاسفانه بعضی از ادم هم باهاش رفیقن 😒اما بیخیال مهم الان یک نی نی خوشگل دیگه تو راه داری😍

❣❣❣❤خدایا شکرت😍😘برای همه چیزایی ک بهم دادی و ندادی 🙏🙏💜💛💙💝
2728
کیمیا هشت هفته عالیه من هفت هفته بودم همش بهم استرس داد 

آره دقیقا واسه همین زود نرفتم انشالله یک شنبه وقت دکتر دارم همونجا دکترم برام سونو انجام میده انشالله کوچولوم سالمه باشه دعا کنین برام😍

خوش اومدی فسقل دوم خانواده لطفا یه صلوات برای سلامتی  تودلیم بفرستین
جدی😍😍😍خب تاپیک مال شهریور و مرداده چرا تیر رو نگفتن😞

حالا همون حدوداس دیگ البته اگر در توانم باشه طبیعی بخوام فک کنم اولین روزای مرداد باشه

خوش اومدی فسقل دوم خانواده لطفا یه صلوات برای سلامتی  تودلیم بفرستین
2738

بچه ها من زنگیدم دکترم گفت شنبه بتاتو تکرار کن بالای هزار بود بیا نبود صبر کن دوشنبه بیا برا سونو ساک.چن من استرادیول میخورم گفت همونجور بخور

@sababj    

ربّ لا تذرنی فردا و انت خیر الوارثین🙏🙏التماس دعا
بچه ها من زنگیدم دکترم گفت شنبه بتاتو تکرار کن بالای هزار بود بیا نبود صبر کن دوشنبه بیا برا سونو سا ...

سلام عزیزم بسلامتی انشاالله میری ازمایش و بالا هزاری زود میری سونو ساک 😍😍😍

این نیز بگذرد 💔💔💔
سلام عزیزم بسلامتی انشاالله میری ازمایش و بالا هزاری زود میری سونو ساک 😍😍😍

سلامت باشی عزیزم شما هم شنبه میری سونو صبا؟

ربّ لا تذرنی فردا و انت خیر الوارثین🙏🙏التماس دعا
من نمیدونم باردارم یا نه. چون سونو جنین رو نشون نداد. اگ باردار باشم مرداد ۹۸ ب دنیا میاد. بچه اولمه

عزیزم هفته چندی

منم هفته هفت رفتم فقط ساک و دید ده روز بعدش رفتم هم جنین بود هم قلبش میزد خداروشکر

خدایا خودت مراقب هدیه ای که دادی باش👶🏻🙏
عزیزم هفته چندی منم هفته هفت رفتم فقط ساک و دید ده روز بعدش رفتم هم جنین بود هم قلبش میزد خداروشکر

من هفته ۵ تازه تموم شده. ولی دکتر اصرار داره که هفته ۷ تموم شده. من تاریخشو دقیق خودم میدونم چون تخمک گذاریم دقیقه دقیقه

2706