2410
2553
عنوان

😍مامانای مرداد و شهریور 98😍

| مشاهده متن کامل بحث + 262827 بازدید | 29112 پست
عزیزم ان شالله که هستی و میای توی تاپیکمون     اولین اقدامته؟

دومین ماه اقداممه انشالله ک بشه ماه پیش خیلی امید داشتم کلی رد کردم آزمایش دادم مثبت شد ولی یهو پریود شدم و بتام اومد پایین نمیدونم چرا حالا امید بخدا

اگه مخالفی ریپلایی نکن حوصله دعوا ندارم 🖐🏼باتشکر😁                  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
علایم من ۹ اقدام بی لی هاله داشت سینه درد  شکم درد و درد تخمدان ها شدید  کمر درد شدید&n ...

منم امروز بشدت تخمدان و پهلوم درد میکنه گفتم نکنه عفونت گرفتم!

⁦❤️⁩دوسِـت دارم خـدایِ مهــربونِ من⁦❤️⁩
سلام شهربانو خانم گل...منم مث شما خوشبختم

همچنین عزیزم آزمایش دادین 

من‌آخرین بی بی امروز گذاشتم دیگه کامل پر رنگ شد روز ۹ و ۱۱ اقدامم هاله داشت بی بی چک 

سلامتی امام زمان( عج) و ظهور نزدیکش صلوات

میشه برام دعا کنین منم مامان شهریور ماه بشم

خیلی به دعاهاتون محتاجم

سلام تمام احساسم….نميدونم دختري يا پسر … ميدونم يه فرشته اي و تو اوج آسمونها زندگي ميکني … دستاي گرم کسي رو سرته که من هر وقت کم ميارم بهش پناه ميبرم…تو پيش خدايي هستي که من تو رو از خودش خواستم و ازش ميخوام بهم اعتماد کنه و بدونه ازت خوب مراقبت ميکنم .. برام فرق نداره که پسري يا دختر من فقط ميخوام با نگاه کردن به صورت نازت آروم شم .. ميخوام دستاي کوچولوت رو ببوسمو صورت قشنگت رو ناز کنم… نميدوني با اومدنت چقدرشادمون ميکني …ما خيلي درباره ي تو حرف ميزنيم … وقتي از تو ميگيم غرق شادي و عشق ميشيم…ميدونم از خدا دل کندن سخته اما خواهش ميکنم زودتر بيا .. دوست دارم تو وجودم حست کنم … دوست دارم صداي قلبت رو بشنوم …بيا من خيلي منتظرتم …من عاشقانه صبر ميکنم تا تو آماده ي سفر بشي و بياي پيش ما … پيش پدر و مادري که نديده عاشقتن .. خدايا من هر چي تو زندگي دارم از تو دارم ازت خواهش ميکنم کوچولوي منم بهم هديه بده ..  خدايا همه ي اونايي که ازت ني نيشون رو ميخوان بي جواب نذار..                                               دوبار سقط داشتم😔😔میشه با دل پاکتون برای مادرشدنم صلوات بفرستین                                        خداجونم هیچکسو با پاره تنش امتحان‌نکن حتی اگه اندازه یه کنجده........                                               خداجونم به من فرزندی عطا کن نه لایق من وبندگی ام که لایق خودبی مثالت وبخشندگی ات❤
2714
دومین ماه اقداممه انشالله ک بشه ماه پیش خیلی امید داشتم کلی رد کردم آزمایش دادم مثبت شد ولی یهو پریو ...

ماه اول معمولا نمیگیره

ان شالله این ماه میاد تو دلت عزیزم

همچنین عزیزم آزمایش دادین  من‌آخرین بی بی امروز گذاشتم دیگه کامل پر رنگ شد روز ۹ و ۱۱ اقدامم ه ...

نه گلم بی بی چک استفاده کردم فقط..پریودم عقب نمیفتادهیچوقت..

روز نه و یازده منظورت کیت تخمک گذاریه که مثبت شد؟

شما هم بیخوابی من شبا خوابم نمیاد روزا خوابم میگیره

اره من صبحها به سختی بیدار میشم..شبا خیلی دیر نمیخوابم ولی همش خوابمه  

نه گلم بی بی چک استفاده کردم فقط..پریودم عقب نمیفتادهیچوقت.. روز نه و یازده منظورت کیت تخمک گذاریه ...

نه بابا بعد از اینکه اقدام کرده بودم یه هفته مونده به پریود بی بی چک نشون داد باردارم

سلامتی امام زمان( عج) و ظهور نزدیکش صلوات
2706