2737
2734
عنوان

😍مامانای مرداد و شهریور 98😍

| مشاهده متن کامل بحث + 262853 بازدید | 29112 پست
نه نگفت ولی بچه های سن بالا تو مطب بودن که هنوز رفلاکس داشتن اعصابم خراب شد وقتی دیدم

اونا زود درمان نکردن. هر چه رفلاکس زودتر درمان شه مدت درمانش کمتره. اینو من تو کانال تلگرام مقدادی خوندم.

سلام مامانا  من مامان حسین کوچولو پسرم یکماهش تمام شده  یه مشکل اساسی داریم شپش سر هم م ...

بهترین تصمیموو گرفتی. بچه های خواهرشوهرمم گرفته بودن تا موهاشون بلند بود خلاصی نداشتن. موهاتو که زدی یه روسری بزار چند روز ،یه دوره برس مو و رو متکایی و روسری شالا تونو رو بشور با اب داغ میره دیگه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چون رفلاکس با سونو مشخص میشه البته از رو علایم هم میشه فهمید

سلام عزیزم 

خیلی ناراحت شدم از شرایطی که دارین و دخترت گلت اذیته. 

اما خب هرچی هست بالاخره تموم میشه و بزرگ میشن. 

بچه اولم وقتی نوزاد بود رفلاکس و آلرژی به پروتئین گاوی داشت. 

من خودم نمیدونستم رفلاکس چیه،، دکتر هم 6 ماهگی تشخیص داد،، از اونورم همش خون تو مدفوع،، همش اسهال،، رژیم های سخت من. 

اما بالاخره تموم شد. انشالله خدا آرامش بده و صبرت رو بیشتر کنه. 

سوره والعصر بخون مرتب به خودت و دخترت فوت کن 

سلام عزیزم  خیلی ناراحت شدم از شرایطی که دارین و دخترت گلت اذیته.  اما خب هرچی هست بالاخ ...

خیلی خسته ام نه خواب داریم نه خوراک

دلم خیلی براش میسوزه وقتی میبینم خوابش میاد ولی از شدت درد و اینکه میاد تا گلوش و برمیگرده نمیتونه بخوابه

بعضی وقتها میخوام دیوونه شم ولی مجبورم تحمل کنم چون جز من کسی رو نداره و من نباشم کی میخواد مواظبش باشه

همش میگم خدا چرا مارو نمیبینه خیلی داره بهمون سخت میگذره

تیکر تولد یکسالگی گل دخترمه 😗😗😗
2728
اره کمه من دیروز نیلیا رو بازم بردم دکتر ولی این بار دکتر مقدادی گفت اسپاسم شدید معده داره با رفلاک ...

مامان نیلیا جون دکتر مقدادی دستگاه سونو داشت؟ با دستگاه متوجه شد که رفلاکس دخترت شدیده؟ شما راضی بودی از طبابتش؟

مامان نیلیا جون دکتر مقدادی دستگاه سونو داشت؟ با دستگاه متوجه شد که رفلاکس دخترت شدیده؟ شما راضی بود ...

بله دستگاه داشت ولی قبلا تو سونوی جای دیگه متوجه شده بودم دکتر مقدادی هم گفت اسپاسم شدید معده داره

دکتر خوبیه انشاالله که داروهاش رو دختر من جواب بده

سلام عزیزم  خیلی ناراحت شدم از شرایطی که دارین و دخترت گلت اذیته.  اما خب هرچی هست بالاخ ...

کی رفلاکسش خوب شد؟؟؟؟؟

نیلیا هر چی میگذره انگار بدتر میشه

2738
شما نی نیهاتون گریه میکنن چی کار میکنید اروم شن؟؟؟؟ دختر من با هیچی اروم نمیشه انقد جیغ میزنه که خس ...

مونا جون من هروقت پستاتو میخونم،حس سرگیجه میکنم و انگار فشارم میوفته😥..چون بعضی وقتا که پسرم لج میکنه و نق میزنه و گریه پشت سرهم داره ،انقد کلافه میشم که دقیقا حس میکنم قندم میوفته😢اونوقته که درکت میکنم..ان شالله خدا بهت کمک کنه و قدرت و توان مضاعف بده..😙پسر من با مداحی آروم میشه،چون ریتم خاصی داره..کلا با آهنگ و موسیقی اکثرا آرام میشه..البته که گاهی اوقاتم میپیرمش بغلم،سرشو میبره زیربغلم تکونش میدم و با بوی تنم آروم میشه..مدیونید به بوهای بد فک‌کنید😆من هی دوش میگیرم😂😂گاهی اوقاتم میذارمش روپام تکونش میدم..

پسرمنم رفلاکسیه وقتی اوج میگیره نباید بهش دست زد وزیادتکونش داد همون حالتی که هست باید باشه  . چنان فریاد میکشه ته حلقش پیداست. واینکه حالت نشسته باید نگهش داریم اول من اقدام میکنم برای اروم کردنش خسته شدم میدم تحویل همسرم اینقدر تودستمون همون حالت نشسته تو خونه  یا بیرون میگردیم که خودش خسته میشه اروم میشه وخواب میره میذاریم همون حالت بخوابه دیگه . الان دوتامون هم کمردرد گرفتیم هم دست درد .الان چشمش نزنم کمی بهترشده وقتی خواب میره جایی درست کردیم براش که حالت نشسته همونطور بذاریم از بس خسته است میخوابه چندساعت ولی باید رو دستمون یک ساعتی خوابش عمیق بشه بعد بذاریم سرجاش

عزیزم پوشک براش کوچیک شده پی پی دخترمنم از عقب پس میزد و رد کش شدیدا روی رون پاش میموند سایز ۳ گرف ...

اخه بچم پنج کیلوعه باید یایز 3 بخرم ؟

برای سلامتی مادرم صلوات میفرستین ❤
2706