2737
2734
عنوان

😍مامانای مرداد و شهریور 98😍

| مشاهده متن کامل بحث + 262853 بازدید | 29112 پست
من چند روزه همش تب ولرز دارم نابودم دکترم رفتم چرک خشک کن داده گفت تا سه روز خوب نشی باید بری بیمارس ...

اره عزیزم من از 7روز بعد زایمانم تا 17روز بعدش هرشب تب و لرز میکردم و بعدش خیس میشد تمام لباسم از عرق،تمام استخونهای تنم درد میکرد

رفتم همون بیمارستانی ک زایمان کردم علائمم رو دید گفت عفونت رحمی هست و باید بستری بشی!!!

با رضایت خودم بستری نشدم و  رفتم خودم بیرون ازمایش و سونو دادم ببینم عفونته یا نه

جوابش رو بردم ب دکترم نشون دادم گفت عفونت نیست چون بدنت 1عیف شده و سینت شیر جمع میشه اینطوری میشی...

گفت ب تغذیه ات برس

و کلی داروی تقویتی خارجی بهم داد 

از فرداش الحمدلله خوب شدم

یه مامان خوشگل،شیطون⁦ و با اراده⁦❤️⁩

وای بچه ها چقدر سخت شده شرایطتون بعد زایمان.من استرس گرفتتم.اخه خانوادم بعد زایمانم بخاطر باز شدن مدارس  نمیتونن زیاد بمونن پیشم و نهایتا پنج روز پیشم هستن.😔😔😔

خدای مهربونم بخاطر لطف و عنایتت سپاسگزارم.خودت حافظ دختر کوچولوم باش.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای بچه ها چقدر سخت شده شرایطتون بعد زایمان.من استرس گرفتتم.اخه خانوادم بعد زایمانم بخاطر باز شدن مد ...

توهم باهاشون برو خیلی سخته، من بعد ده روز مامانم رفت خونشون خیلی خسته شده بود گفتم یکم استراحت کن بعد میام همسرمم نبود تنها نبود دخترم پنج ساله بایه نی نی ده روزه واقعا خیلی سخت بود بعد یک هفته رفتم خونه مامانم الان خداروشکر خوبم

بچه ها دیروز این موقع نیلیا به شدت گریه میکرد انقد بیقراری میکرد که نمیدونستم چی کار کنم هر کار میکر ...

یا خدا😭الهی بگردم خیلی مراقبش باش عزیزم این روز ها هم میگذره 😘😘

خداجون مواظب نی نی من باش سپردمش  به خودت 😘چقد من ممنونتم بخاطر رحمت بی کرانت😍😍😍😍😍😍😘😘😘
2728
بچه ها دیروز این موقع نیلیا به شدت گریه میکرد انقد بیقراری میکرد که نمیدونستم چی کار کنم هر کار میکر ...

الهی.چقدر اذیت شدی .بازم خوبه زود فهمیدین مشکلش چیه.

خدای مهربونم بخاطر لطف و عنایتت سپاسگزارم.خودت حافظ دختر کوچولوم باش.
سلام مامانا هر کی این پست و خوند و شرایطش مثل من بود حتما جواب بده دخترم زردی گرفت پنج روزش بود د ...

ترنجبین بده تو سه‌ وعده 

من با اینکه زردی دخترم تموم شده اما بازم میدم چون علاوه بر تنظیم خواب باعث چاقی بچه هم میشه 

زردی روهم کم میکنه

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                                    دیدید چگونه داعش صفتان کفتار چگونه آرمان را دریدند الهی بمیرم برای مادرت بی پسر شد    بمیرم برای آرتین بی مادر شد  بمیرم برای مظلومیت امام زمانم 
من چند روزه همش تب ولرز دارم نابودم دکترم رفتم چرک خشک کن داده گفت تا سه روز خوب نشی باید بری بیمارس ...

عزیزم چه بد ان شاءالله زوری خوب بشی

احتمالا سینه هات آبسه کرده 

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                                    دیدید چگونه داعش صفتان کفتار چگونه آرمان را دریدند الهی بمیرم برای مادرت بی پسر شد    بمیرم برای آرتین بی مادر شد  بمیرم برای مظلومیت امام زمانم 

آخی بچه اذیت شده

دخترت زمین نذار دیگه یا پشه بند بزار همیشه روش.

2738
ترنجبین بده تو سه‌ وعده  من با اینکه زردی دخترم تموم شده اما بازم میدم چون علاوه بر تنظیم خواب ...

من میترسم بدم میگم نکنه ضرر داشته باشه

اخه شکم بچم کار نمیکنه همه میگن ترنجبین بده ولی من میترسم

تیکر تولد یکسالگی گل دخترمه 😗😗😗
سلام مامانا هر کی این پست و خوند و شرایطش مثل من بود حتما جواب بده دخترم زردی گرفت پنج روزش بود د ...

عزیزم بهش ترنجبین بده از عطاری بگیر من هنوز بچم دنیا نیومده ولی رفتم براش خریدم 

دکتر اطفال به بچه اولم داده بود

مامانا بچم شکمش کار نمیکنه شیرخشک بهش میدم گاهی هم شیرخودم میخوره. قطره مولتی هم بهش میدم ترنجبینم م ...

دقیقا عین بچه من

دکتر میگه شیر خشک سفتش میکنه قشنگ میبینی ۴ یا ۵ روز شکمش کار نمیکنه دلم براش میسوزه اون روز دکتر انگشتشو کرد تو مقعدش ببینه راهش تنگه یا نه بلافاصله پی پی کرد دکتر گفت این یبوست داره ولی من کاری نمیتونم بکنم اگرم بخوام شیر خودمو بدم اصلا سیر نمیشه و هی گریه میکنه

مامانا بچم شکمش کار نمیکنه شیرخشک بهش میدم گاهی هم شیرخودم میخوره. قطره مولتی هم بهش میدم ترنجبینم م ...

چه مارکی شیر خشک بهش میدی؟؟؟

من اپتامیل میدم ولی یبوست داره دیگه

2706