1232
1226
عنوان

😍مامانای مرداد و شهریور 98😍

87144 بازدید | 12108 پست

سلام به همگی😍😍😍

مامانای گل مرداد و شهریور ۹۸ تشریف بیارید.

ان شالله نی نی هامون رو بسلامتی بغل بگیریم  

لطفا خودتونو معرفی کنید که چندسالتونه و بچه چندمتونه...

فقط 11 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
⁦❤️⁩دوسِـت دارم خـدایِ مهــربونِ من⁦❤️⁩

(شما هم شانستون رو امتحان کنید)

با این کار یکسال بیمه عمر فرزندمو پرداخت کردم تا وقتی بزرگ شه یک میلیارد تومن بگیره

ادامه مطلب

سلام میشه از علایمتون بگیر دوستان

علایم‌قبل موعد فقط

ممنونم

فقط 36 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به نکات زیر توجه شود:                                                ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهند بود.                                                                  و من الله التوفیق    
1156
بنده ۲۴ سالمه بچه سومم هست ومردادبه دنیا میاد انشااه 

سلام گلم ان شالله بسلامتی..خوشبختم.

اسمتون چیه عزیزم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

مبارک همگیتون باشه

فقط 36 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به نکات زیر توجه شود:                                                ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهند بود.                                                                  و من الله التوفیق    
سلام میشه از علایمتون بگیر دوستان علایم‌قبل موعد فقط ممنونم

من درد دل وکمر موقع کار یا راه رفتن کمی ترشح وکمی تیرتیر کردن سینه واکنه میزدم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1221
من دوستدارم مامان شهریور ۹۸باشم برام دعا کنین لطفا  بچه دومم هستش

عزیزم ان شالله که هستی و میای توی تاپیکمون   

اولین اقدامته؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام میشه از علایمتون بگیر دوستان علایم‌قبل موعد فقط ممنونم

من دقیقا علائم پریودی

زیر شکمم تیر میکشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم تازه باردار شدی بسلامتی.... ایشالله دوران بارداریتو راحت بگذرونی.... نی نیتو صحیح و سلامت بگیر ...

سلام گلم ممنون از دعای قشنگت

منم بچه دومم هستش...خوشبختم از آشناییتون

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1167
عزیزم ان شالله که هستی و میای توی تاپیکمون     اولین اقدامته؟

دومین ماه اقداممه انشالله ک بشه ماه پیش خیلی امید داشتم کلی رد کردم آزمایش دادم مثبت شد ولی یهو پریود شدم و بتام اومد پایین نمیدونم چرا حالا امید بخدا

خدایاشکرت❤️
من بچه دومم و مردادی 

سلام شهربانو خانم گل...منم مث شما خوشبختم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

علایم من ۹ اقدام بی لی هاله داشت

سینه درد 

شکم درد و درد تخمدان ها شدید 

کمر درد شدید 

سر درد 

فقط 12 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شروع وزن ۷۳kg                دوم بهمن ۷۴kg          یک اسفند ۷۴.۵kg        سوم اردیبهشت ۷۷kg     نوزدهم اردیبهشت ۷۸kg
علایم من ۹ اقدام بی لی هاله داشت سینه درد  شکم درد و درد تخمدان ها شدید  کمر درد شدید&n ...

منم امروز بشدت تخمدان و پهلوم درد میکنه گفتم نکنه عفونت گرفتم!

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1241