2726

اگه بخوام زبان رو به صورت ترمیک و پیشرفته بخونم. به نظرتون چند سال طول میکشه. تافل. ایتلس نمیخام. میخام مسلط کامل باشم. این مدرک اسمش چی میشه درنهایت؟؟

ک زخم هر شکست من حضور یک جوانه شد 😊🌱

اصولا تافل و ایتلس مسلط میشی بخونی ولی هستن کسانی که سرسری میخونن. شما سرسری نخونی تافلم نداشته باشی میتونی مسلط بشی. میتونی مدرک دائمی بگیری چون تافل تاریخ انقضا داره. من به همه توصیه میکنم کلاس نرن مخصوصا مکالمه ولی گوش شنوایی نیس

برای تسلط بر یک ملت اقلیتی خائن و اکثریتی نادان لازم است.  
اصولا تافل و ایتلس مسلط میشی بخونی ولی هستن کسانی که سرسری میخونن. شما سرسری نخونی تافلم نداشته باشی ...

من میخوام از پایه ازاول شروع کنم. زبان رو.    چند ترمه تموم میشه به نظرت. چند سال میکشه

ک زخم هر شکست من حضور یک جوانه شد 😊🌱

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اصولا تافل و ایتلس مسلط میشی بخونی ولی هستن کسانی که سرسری میخونن. شما سرسری نخونی تافلم نداشته باشی ...

پس برا یادگیری زبان پیشنهادت‌ چیه از سی دی آموزشی،استفاده کنیم؟

چقدر حسرت  به دلیم‌ 
2728
من میخوام از پایه ازاول شروع کنم. زبان رو.    چند ترمه تموم میشه به نظرت. چند سال میکشه

ببین عزیزم برا چی میگم نری کلاس؟ چون کلاس و لفت میدن و میشه تا لب گور زبان! 

سطح زبانت چقدره؟ کدوم کتابارو خوندی؟ مدرک چیه؟ 

پس برا یادگیری زبان پیشنهادت‌ چیه از سی دی آموزشی،استفاده کنیم؟

نه، به عنوان کسی که زبانش خوبه توصیم فقط کتابه + فیلم

من تعیین سطح کردن برام گفتن سطح یک بزرگسالان الان چه کتابی بگیرم بخونم خوبه؟

1. گرامرو از دبیرستان شروع کن بخون و حتما تست بزن (تست نزنی فایده نداره - برا تستم کتابای مطرحی مثه گاج و قلمچی خوبه)

2. لغت و با گرامر ببر جلو و دبیرستان  و اگه مسلط نیستی بخون اگه هستی برو 504 - بعد تافل - بعد اصفهانی - بعد 1100 واژه

3. متنای علمی از توی سایتای معتبر پیدا کن بخون. اگه نمیتونی متن بخونی از متنای عمومی با حجم کم شروع کن (کتاب زیاده واسه متن)

من دوره کانون زبان ایران را از پایه رفتم تا آخرین سطحش. یادم نیست دقیقا فکر کنم حدود 4 سال اینا طول کشید. بعد ایتلس را یک دوره فشرده 4 هفته ای رفتم که هر هفته روی یک مهارت کار می کردند. در اولین باری که امتحان دادم 7 را آوردم.

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 
شما استاد زبانید ؟میشه بگید کتاب تافل و اصفهانی چیه؟بقیه را دیدم 

نه عزیزم من زبانم خوبه و کلاسم اصلا نرفتم. ینی یه ترم رفتم انقدر مضحک بود ولش کردم. تافل یه کتابیه که اکثر کسانی که می خوان برای سطح تافل آماده بشن میخونن البته قطعا ناکافیه ولی ربا شروع بد نیس. کتاب اصفهانیم هرجا بگی دارن جزو کتب مستره تو ایران

عکس اگر دارید از این دو تا بزارید ممنون میشم یا انتشاراتش

با گوشی نمی تونم عکس بذارم عزیزم. یکیش انتشارات عصر کنکاشه. تافلم که تو نت رایگانش هست تمام کتاب فروشیا و کتابخونه ها دارنش