2737
2739
عنوان

انتظار برا ازدواج سخت تره یا بچه دار شدن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2845 بازدید | 284 پست
مگه ازدواجو خدا نخاد میشهههه؟؟؟

نه😀ولی حالا میشه یکی روگول زدولی بچه بعضی وقتابادکترم نمیشه .شاید من منتظرازدواج نبودم زیاد. دوماه باشوهرم حرفیدم بعدم اون زود اومد خاستگاری. اون دوماه هم همش همو میدیدیم. بخشید زیادشد

الو سلام ببخشید منزل خداست؟منم همون مزاحمی که اتفاقا اشناست♡هزارباردلم گرفته این شماره رو♡ولی هنوز چراپشت خط درانتظار یک صداست♡شما که گفتی واجبه جواب سلام هرکسی ♡چی شدبه ماکه رسیدحساب بنده هاجداست♡اجازه میدی که برات یکم درد دل کنم♡آخه شنیدم که اسم تومرهم وشفاست ♡حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه♡چون میدونه میشنوی وقتی تواین حال وهواست♡الو دوباره قطع ووصل سیم هاشروع شده♡الومنو ببخش اگه دوباره مزاحمت شدم ♡دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست 😘بالایی خیلی دوست دارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا تنهاجون چن سالته

الو سلام ببخشید منزل خداست؟منم همون مزاحمی که اتفاقا اشناست♡هزارباردلم گرفته این شماره رو♡ولی هنوز چراپشت خط درانتظار یک صداست♡شما که گفتی واجبه جواب سلام هرکسی ♡چی شدبه ماکه رسیدحساب بنده هاجداست♡اجازه میدی که برات یکم درد دل کنم♡آخه شنیدم که اسم تومرهم وشفاست ♡حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه♡چون میدونه میشنوی وقتی تواین حال وهواست♡الو دوباره قطع ووصل سیم هاشروع شده♡الومنو ببخش اگه دوباره مزاحمت شدم ♡دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست 😘بالایی خیلی دوست دارم
پس خبر نداری.مردم پوستتو نیکنن دو سه سال بعد از ازدواجت یه بچه بغلت نباشه.یعنی پوووووستت کندست.من دی ...

خبر دارم.میفهمم.جامعه گندی داریم اما اگه شوهرت پایه باشه از روز اول بگی بچه نمی‌خوام.شوهرتم بگه دیگه هیچکس نمیتونه فوزولی کنه.من ک از همین الان همروتوجیح کردم

مدیونید فکر کنیدجانی دپنیستم  
2731
وقتی ازدواج کردی دیگه خفتت میکنن که بچه دار شو. یعنی چی؟! اگر نمیخواستی پس چرا ازدواج کردی!! ازدواج ...

ازدواج و همه دلشون میخواد.اما من دلم نمی‌خواد بچه.مگه عروسک‌های ک ب دلخواه بقیه باشه.ب کسی چ که من بچه می‌خوام یا نه.میزنم همرو له میکنم صداشون در بیاد😅

مدیونید فکر کنیدجانی دپنیستم  
خب پس نگووو مطمینم برا بچه ام سختههه ولی ازدواج تازه اولیشه بعدم باید غصه بچه دار شدنو بخوری چون سن ...

نمیدونم من خواهرم تو سن بالا ازدواج کرد ولی دو ماه بعد ازدواجش باردار شد 

من با سن کم ازدواج کردم الان تقریبا یکساله منتظرم

به نظرم خدا فقط برای یکیش منتظر میذاره

میشه برای مستقل شدنمون یه صلوات بفرستین ؟  میشه برای ارامش دلم و خوشبختیم یه صلوات دیگه هم بفرستین 🤗🤗

انتظار برا بچه دار شدن سخته اینکه باید بیست چهار ساعته جواب این و اون رو بدی و به دروغ بگی بچه نمیخوای و اینکه تو روت بگن آره دیگه نازایی زیاد شده اینکه هی بگن سنت رفت بالا دیگه نمیتونی بچه بیاری خیلی سخته خودم همه رو کشیدم  بی بی چک های منفی هزینه های سر سام آور دکتر ها  غم تو نگاه شوهرت.

وقتی  برات  مهم نیست اطرافیانت  درموردت  چه فکری  میکنن  یعنی به سطح  خطرناکی از آزادی رسیدی 

ازدواج ب نظرم 

خیلی سخته کارتهای عروسی ملت بیاد و هنوز تو مجرد باشی 

همه ازدواج کنن و تو مجرد باشی 

خیییلی 

بالاخره بی بچه ها بچه دار میشن هیشکی رو ندیدم بچه دار نشه بالاخره بچع دار شدن 

ولی خب خیلیامجردن هنوز😢😢

2738

دوستانی که میگن انتظار بچه سخت تره بخاطر اینه که ازدواج رو پشت سر گذروندن .معما چون حل شود آسان شود ؛ ولی در کل انتظار سخته هر کدومش سختیهای خودشو داره . از ته دلم براتون آرزوی برآورده شدن آرزوهاتونو دارم .

انتظار برا بچه دار شدن سخته اینکه باید بیست چهار ساعته جواب این و اون رو بدی و به دروغ بگی بچه نمیخو ...

این دوره زمونه اخر اخرش همه بچه دار میشن. تو درمان هر بیماری که پیشرفت چندانی نکرده باشن تو این یه مورد خیلی خیلی خیلییی پیشرفتا عجیب غریب شده 

مجردم.  باردار نیستم. سینگلم . پریگننت نیستم. نات گیلیلیلی. نات نی نی. تیکر ایز فور ودینگ   
عزيزم ٢٨ سال كه چيزي نيست!! نبايد انقدر سخت بگيري، من ٣١ سالگي ازدواج كردم. همه هم سن و سالانم هم از ...

خدا هیچ بدهی به آدم نداره جز یه جفت خوب😃😃😃

خدایااا منم موخام

من ازت حاجتمو گرفتم😍 السلام علیک یا اباعبدالله الحسین (ع)💚 خدایا شکرت

خدا انشاالله همه مجردا رو سر وسامان بده مخصوصا دخترارو 

منم یه دختر دایی دارم ۳۲ سالشه اونروز میگفت همون یه ذره امیدم دیگه ندارم با این گرونی ها کی دیگه ازدواج میکنه اصلا ازدواجم بکنه میره یه دختر سن پایین میگیره خوب بلاخره این همه خرج کرده یعنی دلم براش کباب شد 

شکست یتییم است ولی پیروزی هزار پدر دارد...
2706