2726

میخوام بدونم یعنی اگه ازدواج کنم بازم ممکنه خدایی نکرده انقدر طاقتم بره؟ چون الان دیگه کلافه و خسته شدم. در زندگیم برای هیییچ چیز انقدر مستاصل نشدم. دخترای همسن و خودم و بالاتر میدونن چی میگم. اونایی که توی این سایت زود یا بموقع ازدواج کردن شاید درک نکنن چه حسی دارم. حس ترس . حس بی سرانجامی. غصه. اینکه عید امسالم مجرد باشم تصورشم افسردم میکنه. من میگم انتظار برای ازدواج سختتره چون بالاخره برای بچه یه تلاشی میتونی بکنی مثلا دکتر بری یا نهایتا یه بچه از پرورشگاه بیاری ولی ازدواج یه دختر مجرد هیییچ کاریش دست خودش نیست. سنمم 28. قدرت بیانم پایینه نمیتونم حسمو منتقل کنم

مجردم.  باردار نیستم. سینگلم . پریگننت نیستم. نات گیلیلیلی. نات نی نی. تیکر ایز فور ودینگ   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

انتظار سخته هر چیزی ک میخواد باشه

نه باران میخواهم نه گریه پنهانی،سکوت میکنم نمیخواهم کسی بداند درد دلم را وقتی ک میدانم تو میدانی(: میشه برام دعاکنیدو صلوات بفرستید♥️😊

بنظرم همه زندگی، ازدواج و بچه دار شدن نیست !

نمی گم مجردی خوبه !!!  میگم ؛ همه زندگی نیست ...

میشه آدم درس بخونه و کار کنه و ب کارهای مورد علاقه ش برسه و سرشو شلوغ کنه و لذت ببره 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

من دوتاشم کشیدم .به نظرم برای بچه سخت تره

گاهی دلم هیچ نمیخواد جز گپ ریز ریز با مادرم. هی من حرف بزنم هی او چای تازه دم بریزد ...هی چای ام سرد شود هی دلم گرم... آنجا که چایت سرد میشود و دلت گرم خانه مادر است.  شادی روح پدر و مادرای آسمونی صلوات.الهم صل علی محمد و آل محمد
خودت دست به کار شو برای ازدواج مثلا حضور اجتماعیتو زیاد کن 

اینا همش حرفه.یه سال و نیم یه جای خیلییی پر رفت و امد کار کردم. تقریبا کل شهر یه بار گذرشون بهم افتاد. با اینکه ظاهرمم بد نیست و نبود. یه نفر نگفت تو ادمی اینجا اصلا؟

مجردم.  باردار نیستم. سینگلم . پریگننت نیستم. نات گیلیلیلی. نات نی نی. تیکر ایز فور ودینگ   
2706