2737
2734
عنوان

نذر شهید ابراهیم هادی

18072 بازدید | 59 پست

بچه ها هر کس دوست داشت 48 تا صلوات بخونه هدیه کنه به روح شهید ابراهیم هادی...

خیلی مشکلات تو زندگیم هست...

اولین جایی که یادم میاد برم پیش شماهاست بچه ها

دلم خیلی گرفته بود و به مشکلاتم فکر می کردم یهو یاد این شهیدمون افتادم...

نذر کردم مشکلاتم که برطرف شد 28 تا سالاد الویه ببرم پخش کنم و 48 تا صلوات هدیه کنم به روحشون...

اصلا نمیدونم چرا این اعداد اومد تو ذهنم...

هیچکدومتون رو نمیشناسم

ولی از تک تکتون می خوام برام دعا کنین...

گره ی مشکلم از یه جایی که اصلا فکرشو نمیکنم باز شه...

اگه نشه زندگی من و خانوادم نابوده...

دست بوس تک تکتون

بعد نوشت1:بچه ها من تا حالا 1 بار نذر کردم اونم خدا رو به آبروی حضرت زهراش قسم دادم...مشکلم حل شد

اون موقع حضرت زهرا اومد تو فکرم و الان ابراهیم هادی...

دعا کنید این مشکلمم درست شه...

بعد تر نوشت2:جایی خوندم که الویه غذای مورد علاقشون بوده...

خدایاشکرت/ ممنون میشم با لایک هاتون و فالو کردن پیجم من رو حمایت کنین pendo.official

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ان شااله حاجت روا بشی عزیزم تا جایی که بتونم واسه حاجتت صلوات میفرستم 

هرکس هم تونست یه صلوات واسه سلامتی وبه موقع اومدن نی نی هام برام بفرسته

خدایا شکرت بابت رسیدن به آرزوهام،هیچوقتتتت از خدا ناامید نشید ، امید و توکل معجزه میکنه .
2738

باشه عزیزم 

من برات میفرستم 

انشاالله حاجتت روا شه

معلومه دلت پاکه تو هم برای من خیلی دعا کن زندگیم گره هایی داره که هیچ امیدی به باز شدنش ندارم😢

🇵🇸 القدس لنا ...👇کلیک کنیداین تاپیک تدبر در قرآن رو دنبال کنید دنیاتون با آیات قرآن روشن میشه این مرده دل ...💔این خسته جان.... 😔 دارد تمنای تو را یا صاحب الزمان عج الله ❤ دوستای عزیزم اگه دوست داشتید بگید تاپیک های مهدوی تگتون کنیم ❤  اللهم عجل الولیک الفرج به حق زینب کبری سلام الله علیها🤲🏻🥀درد بی درمان شنیدی؟! حال من یعنی همین 💔بی تو بودن درد دارد... میزند من را زمین 😭 یا صاحب الزمان عج الله ادرکنی 
ان شااله حاجت روا بشی عزیزم تا جایی که بتونم واسه حاجتت صلوات میفرستم  هرکس هم تونست یه صلوات ...

مرسی فدات بشم.صلوات فرستادم واسه نی نیا

خدایاشکرت/ ممنون میشم با لایک هاتون و فالو کردن پیجم من رو حمایت کنین pendo.official
خب کیه کجا کشته شده؟

تو۸سال جنگ شهید شده مفقودالاثره 

ادم مومن وبا خدایی بوده درموردشون کتاب هست 

خدایا شکرت بابت رسیدن به آرزوهام،هیچوقتتتت از خدا ناامید نشید ، امید و توکل معجزه میکنه .
خب کیه کجا کشته شده؟

عزیزم توی نت درموردش بخون .شهید ابراهیم هادی توی کانال کمیل به شهادت رسیدا . گتاب سلام بر ابراهیم جلد یکش توی نت هست دانلود کن بخون عاشقش میشی .جلد دوشم میتونی بخری

دلم گرفته از این طعنه های مردم شهر         چقدر خسته ام آ
2706