2737
2734

هزینه اش با دفترچه تامین اجتماعی چقدر میشه؟

آزمایش دیابت چقدر زمان میبره؟ شنیدم وقت زیادی میگیره

آب گلوکز خودشون میدن یا باید بخریم؟ حتما باید آب گلوکز بخوریم چیزه دیگه نمیشه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من همه ازمایشات قبل بارداری رو انجام دادم بدون دفترچه شد160گف بادفترچه 30کمتر میشع

خدایا تودلیم رو سپردم به خودت.دوستان واسه سلامتی تودلیم و اینکه سروقت به دنیا بیاد ان شاءالله یه صلوات بفرستین سابقه یه زایمان تو 26هفته دارم که بچم نموند.
2728
من همه ازمایشات قبل بارداری رو انجام دادم بدون دفترچه شد160گف بادفترچه 30کمتر میشع

چه خوب برای من با دفترچه شد ۱۷۰ تومن

جای دولتی رفتید؟ آخه اینجا بیمارستان های دولتی اینطور آزمایش هارو انجام نمیدن

ازمایش کل هم دادم باز تو بیمارستان رایگان.

کل هزینه ازمایش رو برگه زده بود شصت و دو

ک برا من با دفترچه بود نوشته بود صفر ریال

خدایا نگاهم کن،نگاه تو به من آرامش میدهد💙🫂
2738
چه خوب برای من با دفترچه شد ۱۷۰ تومن جای دولتی رفتید؟ آخه اینجا بیمارستان های دولتی اینطور آزمایش ه ...

نه عزیزم ازمایشگاه شخصی

خدایا تودلیم رو سپردم به خودت.دوستان واسه سلامتی تودلیم و اینکه سروقت به دنیا بیاد ان شاءالله یه صلوات بفرستین سابقه یه زایمان تو 26هفته دارم که بچم نموند.
من قزوین هستم، شما کدوم شهرید؟ چه آزمایش هارو رایگان انجام دادید؟

چکاب کامل.

من کرجم بیمارستان البرز چکاب کامل شدم رایگان با دفترچه

خدایا نگاهم کن،نگاه تو به من آرامش میدهد💙🫂
ازمایش کل هم دادم باز تو بیمارستان رایگان. کل هزینه ازمایش رو برگه زده بود شصت و دو ک برا من با دف ...

دیابت بارداری و تیروئید و این چیز ها هم بود؟

والا اینجا فقط آزمایش قند و چربی و کشت ادرار و خون رایگانه بقیه رو بیمارستان دولتی نداره آزمایشگاه های شخصی هم فقط به خاطر بیمه یه درصد خیلی کمی کم میکنن

چکاب کامل. من کرجم بیمارستان البرز چکاب کامل شدم رایگان با دفترچه

خیلی خوبه واسه ما فقط قند و چربی رو بیمارستان رایگان انجام میده بقیه رو باید رفت آزمایشگاه شخصی اونا هم که یا دفترچه قبول نمیکنن یا درصد خیلی کمی رو کم میکنن

2706