1093
648

(شما هم شانستون رو امتحان کنید)

با این کار یکسال بیمه عمر فرزندمو پرداخت کردم تا وقتی بزرگ شه یک میلیارد تومن بگیره

ادامه مطلب

1037
1140

منم پایم.بپرررسین!

ناموسی بی ناموسی همرو ج میدم😂😂😂😂😂😂😂😂

سَرِ بچه هاتونو از سانروف نیاریدبیرون..شاید یکی بچه‌ش سر نداشته باشه                                                                                                     نظر یا عقیدت مخالف منه ریپلای نزن لطفا🙄به جاش روزی سه بار تو آینه نگاه کن و باخودت تکرار کن(هرکسی یه اعتقادی داره و ما باید به اعتقادات هم احترام بزاریم)😏 قرار نیس عقایدتو بکنی تو حلق ما!😕                                                
1091

حقیقت بپرسید

اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم 👇👇👇عزیزای من توتاپیکای داستان زندگیم سوالاتتون وبزاریداخرسرکه داستان تموم شدبپرسید توتاپیکای عکسی کوکونکنیدهردوتاپیکوبرااعلام حضورلایک کنیدمنم تگ کنیدمرسی😊😊توهین ومسخره نکنید برابعضی ازتاپیکامن واقعانمیفهمم چراگزارش میزنید.به اقایون انقدرتوهین نکنیدسایت عمومیه ازبودنش توتاپیکت ناراحتی ریپلایش کن بگوبره.اگه ازبودن اقایون توسایت خوشتون نمیادچراانقدرتاپیکاشون پربازدیدمیشن😏بعضی ازاقایون سایت واقعااقا ومحترمن بعضی هاهم دست خاله زنکاروازپشت بستن.به اندازه یتاپیکایمادرشوهر خواهرشوهرجاری پدرشوهر خیانت برادرشوهر تاپیک خنده دار هم بزنید منم تگ کنیدمرسی کاربری که میزنی+عکس اگه عکس خودت نیست دیگه پست اول بزاریاحداقل دوم...عزیزای من لایکم نکنیدبجاش برام دعاکنیدزودترخونه داربشم اخه خیلی سختمه مرسی🙏💕💕💕💕💕💕💕🌹🌹🌺🌺
835