2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نارمک

بخشيد اونجا بلد نيستم.من شهرستانم يه موسسه انديشه نو هست بچه هامو مي برم راضيم ولي نمي دونم شعبه داره شهر ديگه يانه

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله

عزیزم من خیلییی وقت پیش کلاسارو گذروندم و آیلتسمم گرفتم اون موقع زمان ما زبان ملی خیلی خوب بود که اونم نارمک نیست. خواهرم یک سال پیش رفت موسس کیش و اصلاً ابداً راضی نبود. میگفت هر ترم یه تیچر بریتیش حرف میزد یکی آمریکن. من قبلاً موسسه سفیر تدریس کردم خیلی هواسشون به نوع تدریس به روز رسانی معلما و اینا بود. همه راضی بودن الآن رو نمی دونم. 

یه توصیه می کنم حتماً برو کلاساشون دمو کن (یعنی برو بشین ببین نوع تدریسشون چطوره اگر برای خودت میخوایی البته) 

راستی الآن خواهر من یه جایی نزدیک خونه خودشون میره که محله شما نیست اصلا هم ازین سفیر و کیش و زنجیره ای ها نیست و خیلیییییی راضی تره خیلیییی اصلا میگه تازه می فهمم زبان انگلیسی چیه اصلا به شهرتش نگاه نکن از شاگرای موسسه هم بپرس راضین یا نه 

2706