1147
1292
عنوان

تاپیک سامان - سپهر-دلیناز

619 بازدید | 40 پست

دیدم همه دارن تاپیک میزنن راجع بهش گفتم شاید من تاپیک نزنم زشت باشه    

ظاهرا تنها چیزی که عادلانه قسمت شده عقله ! چون کسی اعتراض نمیکنه که عقله اون کمتر از دیگران هست   

😂😂😂😂

عالی

ابراز علاقه مردان به معشوقه هاشو درطول تاریخ:مردان دهه پنجاهی:شده ام بُت پرسته تو قسم به چشمون مسته تو😍مردان دهه شصتی:دنیا دیگه مثل تو نداره،نداره نه نمیتونه بیاره😘مردان دهه هفتادی:دوسِت دارم کصافط ،لعنت به اون قیافت😓😂   مردان دهه هشتادی:(بوووووووووق)😂😐خودشم بوقه کامیون 😲😕😂از دهه نودیا هم ک فعلا اطلاعات دقیق در دست ندارم 😁  نکته اول👈 پنج دیقه اس عضو شدی بمن درخواست دوستی میدی ؟�😕😐 😐😐😐😐بقول نیلای برو ب عمت در خواست دوستی بده 😒      نکته۲👈  بیخودی هم  بمن توهین نکن اگ دعوادوس داری برو پشت سایت بیام😈🔪⛏🗡نگانکین انقد مسخره بازی و شیطنت دارم به موقعش خیلی شیک و مجلسی *برخوردی فراتر از جدیّت*😂دارم ...خلاصه بمن نخور لب پر میشی ،لب تر کنم پر پر میشی😎نکته۳👈 امضامم بخودم مربوطه 😊

جایزه میلیونی هر شب  هتل یارکلیک کنید

1291
من حامله شدم الان عكس بي بيچكمو ميزارم😱😐

چ بی معنی

فقط 4 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بعد از ۴سال ب سختی باردار شدم خواهههههش میکنم واسه نینیم ی صلوات بفرستین 🙏🙏
1315

عگس سپهر نتی بوده متاسفاته

بیچاره فرهاد بیچاره شیرین بیچاره من با این حال غمگین بیچاره لیلی بیچاره مجنون بیچاره من ک دادم ب‌پات جون دیگ این رابطه درحال فروپاشیه دوسه روز بی خبری اسمش فراموشیه.... برای همه جوونا دعا کنید خوش بخت شن برامنم دعا کنید انشالله هرچی صلاحه برام‌پیش بیاد خوش بخت و اخر عاقبت بشم‌‌😘😙

بچه هامون خواهر برادر حساب میشن منم حامله شدم ازش  

ظاهرا تنها چیزی که عادلانه قسمت شده عقله ! چون کسی اعتراض نمیکنه که عقله اون کمتر از دیگران هست   

خالی خالی😲

فقط 23 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پلی کیستیک نازایی نمیاره گرمیجات مثل گوشت شتر گوسفند دارچین خرما گردو عسل حلوا ارده بخورید سردیجات حذف کنید مثل برنج لبنیات مخصوصا دوغ سالاد ترشی گوشت گوساله مرغ نان باگت عنبر نسا دود بدید عسل طبیعی واژینال کنید رازیانه بخورید گرده نخل خرما هم خوبه 
1226

وای عزیزممم مبارکه

توى اين مملكت  بخل و حسادت و تنگ نظرى  شغل دوم اكثر مردمه...!عزت اله انتظامى /ديالوگ ماندگار /خانه اى روى آب
1311