2726
عنوان

تو رو خدا ارومم کنین

183 بازدید | 23 پست

بچه ها شب یلدا سالگرد عقدم هست.یعنی یک سال میشه که عقد کردیم.

تو این یک سال خانوادم خون منو کردن تو شیشه از،اولم با این ازدواج موافق نبودن.ولی،من اصرار،کردم.

سخت گیری هاشون اینجوریه که نمیذارن راحت همو ببینیم خیلی دیر به دیر .

من واقعا دلم براش،تنگ میشه.

شاید مسخره باشه ولی خیلی دلم میخواد بمیرم.

نمیتونم این دوری طاقت بیارم.

خانوادم حتی امکانات راحت ازدواجم فراهم نمیکنن .مجلس با شکوه.طلا.جهاز،همه چی پا شوهرمه اونم دانشجوهست.

خودمم لیسانسم گرفتم بیرونم نمیرم که بتونم راحت ببینمش چیکار کنم😭

عروس آذر ماه ۹۸ هستم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
برنامه تون واسه عروسی چیه؟؟ مگه کار نمیکنه؟ خونواده هاتون کمکی نمیکنن؟

نه خانواده ها هیچ کمکی نمیگنن اونم دانشجوهست پول واسه عروسی فعلا نداریم.و قبل ازدواج بابام براش،شرایط،سنگین گذاشت. خونه جهاز،طلا عروسی.همه چی در حد عالی

عروس آذر ماه ۹۸ هستم 

چرا بیرون نمیری؟ اجازه نمیدن؟

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   
چرا بیرون نمیری؟ اجازه نمیدن؟

تا وقتی دانشگاه میرفنم خوب بود ولی اونم تموم شد تو خونه فقط،غصه میخورم.

نماز نمیخونم. بی خیال شدم یه جور بدی شدم

عروس آذر ماه ۹۸ هستم 

واقعن اینایی که میگن نرو پیشش و بهتر و میخوای چیکار... درک نمیکنم !

زن و شوهر از لحظه عقد حق دارن دائم پیش هم باشن و دور شدنشون هم تاثیرات مخرب روی رابطه شون داره. 

دختر خوب اگه جلو خانواده ت وایسی چی میشه؟ اونا که نه حمایت مالی می کنن نه حقی دارن دیگه چون تو رسما همسر شوهرتی میتونه حتی شکایت کنه که نمیذارن زنشو ببینه! پس وابستگیت به نظر خانواده برا چیه؟ محکم باهاشون حرف بزن بگو شوهرمه حق دارم و لازمه که ببینمش و برو بیرون. دست و پاتو میبندن مثلا؟

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   
2706