1232
1226

سلام بچه ها  ما چند روزه  ک دعوا داریم    اومدم اینجا راهنماییم  کنید خیلی  حالم  بده   در کل  بگم   ک شوهرم  قبلا  تلفنی  با دوست دختر قبلیش صحبت میکردم  من فهمیدم   و 2 ماه قهر بودم  خونه پدرم   میخواستم جدا بشم   ک  با واسطه  و قسمایی ک خورد برگشتم  سر زندگیم  ...  جون بچمونو قسم  خورد  ک دیگه  دست از پا خطا نمیکنه   و نکرد   ولی  من مریض شدمو  داغون  همش فکرو استرس  و شکای   بیجا  تا اینکه   دیشب... قطره چکونی  نمیگم   فقط بعضیا الان  میان میگم طولانیه حوصلم  نشد بخونم  بازم عذر میخوام  الان  بقیشو میزارم

میشه  برای آرامش  و   خونه  دارشدنم   صلوات  بفرستین ؟؟؟😙اجرتون  با امام  حسین 

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

1156
چجوری روتون میشه بگین شوهرم میخواد بندازم بیرون مگه شماها واسه خودتون عزت و شخصیت ندارین؟

دارن زورشون نمیرسه بنده خداها اینجا قانون جنگله هرکی قوی تره برد با اونه   

💩یعنی عجایبی که ما تو نی نی سایت میبینیم خدا شاهده آلیس در سرزمین عجایب ندید 😐😐 🎬 عشق من و تو بعد از ازدواج شروع شد...هنگامی که از هم دور میشدیم اشک و نگرانی را در چشمانت خوب دیدم...تو که رفتی بالشتت را در آغوش کشیدم ...چند تاره موی مشکی که روی آن بود را برداشتم و نوازش کردم و بعد در اتاق را محکم بستم تا عطر تو فرار نکند...من تو را دوست نداشتم و تو عاشق من نبودی اما تا یواشکی از پشت پرده دیدمت عاشقت شدم و تو بدون اینکه از قبل مرا ببینی به ناگاه مجنون شدی..●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫
چجوری روتون میشه بگین شوهرم میخواد بندازم بیرون مگه شماها واسه خودتون عزت و شخصیت ندارین؟

این بنده خدا داره شوهرش بی مسولیته

که میخواد همچین کاری کنه

فقط 34 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولده

عزیزم اومده درد و دل کنه نه این که بعد شوهرش شما بکوبینش

یارو از مغازه میاد بیرون غش غش میخنده                    میگن: چی شده?                                                   میگه:رفتم مغازه اوسگلشون کردم.                              میگن: چیکار کردی...??                                   میگه:پول دادم هیچی نخریدم...(حکایت اونیه که میاد اینجا تاپیک سر کاری میزنه😈😤)
1221

واسه اینکه نر ها زور دارن زنم ضعیفه س دیگه مکه نمیدونستی 

مثل اون دختری که پردشو دوخته و اون که پول نداشت تو آتیش سوخته      مثل مادرم با اون زندگی زوری  زنی که خلاصه شده تو قابلمه و قوری    کسی تا حالا نتونسته ببینه بدنشو کسی تا حالا نتونسته بگیره روسریشو                میگفت بعد مرک میبرنش جهنم جایی که آدمو از سر مو آویزون میکنن .       گفتم مگه نگفتن بهشت زیر پای شماست ،مامان بهشت سرکاریه بیا دنیا رو بچسپ .  میگفت اذون داره مو تنم سیخ شده گفتم :میترسی ترس به روحت میخ شده .         هفتاد سال زن بوده یعنی کلفت یعنی چیزی تو زندگیش ندید جز خفت .       زنی که گناه بود بودنش ولی بی جرم ،زنی که استحاله کرده بودنش تو فرم           .کسی که خیانت  نکرد به شوهر چي شد؟ : پنجاه سال فحش شنيد و کتک خورد                     بايدتو سري بخوره بميره نفس نکشه عکس هيچ پرنده اي رو بي قفس نکشه                            زني که هميشه يه سايه اونو مي پاييد عروسکي که مرد به هر شکل باهاش مي خوابيد
دارن زورشون نمیرسه بنده خداها اینجا قانون جنگله هرکی قوی تره برد با اونه    

اخه اصلا ادم نباید همچین کلمه ای رو بگه حتی.

قانون جنگلم که باشه ادم نباید به احدی جز خدا باج بده که اینجوری بشه😊

تو اونو بنداز بیرون بگو من هنوز اسمم تو شناسنامته پس موظفی منو تو یه جای امن نگه داری خودت برو بیرون از خونم   بگو اگه طلاق بگیرم میتونم همین خونه رو به جا مهریم بردارم پس اونی که باید خودشو بندازه بیرون از خونه تویی نه من  

از یاد برده ای و از یاد برده ام تو را        افسوس که رفته ای و از دست داده ام تورا     ای آرزوی من تو کجایی و من کجا       باور نمی کنم که نمی بینمت تورا     گاهی به یاد تو و چشم بی شرم تو دمی    از خود برون شوم و خواهمت تو را     اشکم روان شود وبغض می کشد    وقتی که یاد آوردم رفتن تو را     لعنت بر این جفای زمانه و تقدیر روزگار    آزرده میکندم هوس دیدن تو را
1167

دیشب  گوشیشو چک  کردم   وب ی شماره مشکوک بر خوردم   کلی  اعصاب خوردیو دعوا درست  کردم    آخرشم  زنگ  زد بهش  دیدم   همکارشه  و اصلا آقاست .... ولی  من باز    همون  حسا وشکا رو دارم   گفتم  خسته شدم  دیگه نمیتونم  تحمل  کنم   اونم  گفت  خب   الان  زنگ  میزنم  پدرت بیاد دنبالت    من تهرانم اونا  شهرستان  ...گفتم  حق  نداری   تا طلاقم  ندی جایی نمیرم  اینجا خونه منه  تا وقتی ک جهازم   هست   گفت غلط کردی و از این حرفا  ی سیلیم  بهم  زد   گفت باید  بری    زنگ بزن بیان ببرنت  منم گفتم    تو نمیتونی منو از خونم  بیرون  کنی   گفت من دیگه نمیتونم  کنارت  باشم  دیگه نمیتونم تحمل کنم    ....

میشه  برای آرامش  و   خونه  دارشدنم   صلوات  بفرستین ؟؟؟😙اجرتون  با امام  حسین 

بذار حرفش رو کامل بزنه بعد شما صحبت کن و نظر بده گلم،شما چه میدونی چی شده ،شاید یه چیزی گفته حالا اومده جریان رو توضیح بده

اخه اصلا ادم نباید همچین کلمه ای رو بگه حتی. قانون جنگلم که باشه ادم نباید به احدی جز خدا باج بده ک ...

آره نباید سکوت کنن

💩یعنی عجایبی که ما تو نی نی سایت میبینیم خدا شاهده آلیس در سرزمین عجایب ندید 😐😐 🎬 عشق من و تو بعد از ازدواج شروع شد...هنگامی که از هم دور میشدیم اشک و نگرانی را در چشمانت خوب دیدم...تو که رفتی بالشتت را در آغوش کشیدم ...چند تاره موی مشکی که روی آن بود را برداشتم و نوازش کردم و بعد در اتاق را محکم بستم تا عطر تو فرار نکند...من تو را دوست نداشتم و تو عاشق من نبودی اما تا یواشکی از پشت پرده دیدمت عاشقت شدم و تو بدون اینکه از قبل مرا ببینی به ناگاه مجنون شدی..●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫
دیشب  گوشیشو چک  کردم   وب ی شماره مشکوک بر خوردم   کلی  اعصاب خوردیو دعوا ...

عزیزم 😢😢😢😢این جملات قلب یه زنو بدجور میشکنه 😢😢😢

مثل اون دختری که پردشو دوخته و اون که پول نداشت تو آتیش سوخته      مثل مادرم با اون زندگی زوری  زنی که خلاصه شده تو قابلمه و قوری    کسی تا حالا نتونسته ببینه بدنشو کسی تا حالا نتونسته بگیره روسریشو                میگفت بعد مرک میبرنش جهنم جایی که آدمو از سر مو آویزون میکنن .       گفتم مگه نگفتن بهشت زیر پای شماست ،مامان بهشت سرکاریه بیا دنیا رو بچسپ .  میگفت اذون داره مو تنم سیخ شده گفتم :میترسی ترس به روحت میخ شده .         هفتاد سال زن بوده یعنی کلفت یعنی چیزی تو زندگیش ندید جز خفت .       زنی که گناه بود بودنش ولی بی جرم ،زنی که استحاله کرده بودنش تو فرم           .کسی که خیانت  نکرد به شوهر چي شد؟ : پنجاه سال فحش شنيد و کتک خورد                     بايدتو سري بخوره بميره نفس نکشه عکس هيچ پرنده اي رو بي قفس نکشه                            زني که هميشه يه سايه اونو مي پاييد عروسکي که مرد به هر شکل باهاش مي خوابيد
1220