2726
عنوان

به نظرتون جوونی کردن یعنی چی؟

892 بازدید | 30 پست

یه خانومی تو اطرافم هست که خیلی تنبل و ضعیفه 

هیچ هنری نداره عشق خرید کردن حتی یه مهمون هم نمیتونه راه بندازه و از مامانش کمک میگیره 

یه فوق لیسانس تو یه رشته به درد نخور گرفته 

و با یه مرد پولدار ازدواج کرده به امید اینکه به تنبلی و خرید ادامه بده و مجبور نشه کاری کنه اما مرده بعد از عروسی ورشکست شدبدجور طوری که الان هیچ پولی ندارن که یه مانتو بخره حتی

من خیلی بهش گفتم یه کاری کن اما مدام میگه نه نمیشه و.. و جوونیم تلف شد و...

من با خودم فکر ککردم حتی اگر شوهرش پولدار میموند جوونی این آدم حرروم شده بود 

به نظرم یه خانوم شاغل و فعال یا یه خانوم خانه دار که همیشه خونش مرتبه و بچه های با ادبی داره و خوب به همسرش رسیدگی میکنه و دنبال ارتقا خودشه مثل خیاطی و گلدوزی و ... خیلی از جوونیش خوب استفاده کرده نه یه خانومی که فقط دنبال آرایشگاه و خرید و قر و فره البته نمیگم اینا بده اما در کنارش آدم باید به فکر بالا بردن سطح خودش باشه حتی آقایون هم به خانومی که فقط کارش خرید و آرایشگاهه احترام زیادی نمیزارن

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه مدت مد شده بود هی میگفتن خانومها برین آرایشگاه برین فلان کارو کنین برین ناخن بکارین برین ژل تزریق کنین اما در کنار همه اینها و مهمتر از همه به نظرم باید بگیم خانوم ها برین یه هنری یاد بگیرین 

اگر میتونین درامد داشته باشین و مستقل

در مورد تربیت بچه هاتون تحقیق کنین و مطالعه

2728

ادم فقط با ادامه تحصیل میتونه سطح خودشو بالا ببره خیاطی وگلدوزی هم خوبه ولی تربیت بچه ها ورسیدگی به امورات خونه فقط مسئولیت پذیر بودنِ خانوم خونه رو نشون میده  

تربیت بچه ها ارتقا دادنِ خانوم خونه محسوب نمیشه

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم

عزیزم هرکس هرجوری که میپسنده زندگی کنه یعنی جوونی کرده،شاید این نظر شخصی شما باشه و خیلیا هم هستن اینی که شما میگید نیستن ولی به شدت از زندگی راضین،و به قول معروف جوونی میکنن.

عزیزم رشته به درد نخور چیه جامعه به همه رشته ها نیاز داره اینطوری نگو بالاخره  سال وقتشو گذاشته ...

به نظر من رشته ای که نه آدم بهش علاقه داره و نه میتونه توش مشغول به کار بشه به درد نخور وتلف کردن وقته 

ادم فقط با ادامه تحصیل میتونه سطح خودشو بالا ببره خیاطی وگلدوزی هم خوبه ولی تربیت بچه ها ورسیدگی به ...

ادامه تحصیل اگر تو یه دانشگاه خوب باشه خوبه اما خوب بری یه دانشگاه پولی فقط واسه اینکه مردم بگن فوق داری فقط اتلاف پول و وقته

2706