2737
2734
عنوان

اختلاف همسر و پدرم

833 بازدید | 30 پست

سلام سال ۹۱ عقد کردم شوهرم کارگر ساده ساندویچی بود و ماهی ۳۰۰ تومن حقوقش بود ولی پدر من تو شهرمون سرشناس بود خدایی اوایل همکار کردن جشن عقد مفصل طلا و خرید خوب شب چله ای تولد همه چی خوب بود بعد ۶ ماه پدرم مغازه ای ساخت و داد دست شوهرم گفت بشین اونجا اقای خودت باش شوهرم رفت و درامد ۳۰۰ تومنیش رسید به چند میلیون پدرم پادرمیونی کرد یه خونه ویلایی خریدیم و وامشو ضامن شد هرچی بهترینها بود اول به شوهر من میگفت ولی برعکس شوهرم ادم بچه ننه ای بود ۲۳ سالش بود و فک میکرد وظیفه است پدرم اینکارارو میکنه و خودش و خانوادش هیچ کاری نباید بکنن هرروز مادرش یه چیزی میگفت بین ما دعوا راه مینداخت تا رسید به عید نوروز پدرشوهرم میخواست خونه عوض کنه و ب پدرم گفت بابام گفت خونتون جای خوبه شهره دیواراشو برنمیداریم داخلی میکوبیم میسازیم اونم از خدا خواسته ۳۰ مییلیون پول داشت همش خرج خونه شد واس اینکه همه کادو دادن ب خانواده شوهرم و من دست خالی نباشم پدرم پول گچ ازشون نگرفت و گفت غزال براتون داده اونام حتی تشکر نکردن منو شوهرم با وجود این چیزا هرروز دعوا داشتیم همش قهر میکرد میرفت دوهفته خبر منو نمیگرفت تا دعوامون میشد زنگ میزد ب بابام ک اره دخترت فلان بهمان پدرم اوایل بهش حق میداد ولی حرفای بدی میزد شوهرم وپدرمم دیگه کارد به استخونش رسید جوابشو داد این شد شروع دعواشون پدرم گفت دیگه نمیخوام تو مغازم کار کنی ولی حقوق چند میلیونی به شوهرم چسبیده بود و با واسطه برادرش و پدرش نشست 

بعد ۳ ماه پدرشوهرم فوت شد ما قرار عروسی داشتیم و عقب افتاد تو این مدت من نرفتم خونشون ن برای اینکه دلخور بودم برای اینکه اذیت نکنم راحت به عزاداری برسن دورادور خبرشونو میگرفتم بابام واس پدرشوهرم مجلس ختم بزرگی گرفت شام همه رو دعوت داد بخاطر پدرشوهرم چند ماه لباس مشکی پوشید و اون ماهایی ک مغازه بسته بود خرج منو شوهرمو داد این وسط جهازمم میخرید 

یادمه تو همین بل بشوها بود ک خواهرشوهر رک جلو من ب شوهرم گفت زنتو طلاق بده بیا پیش مامان باش چرا چون همشون زندگی داشتن و ما الاخون بالاخون

باز باران با ترانه محکم خورد رو در خانه در خونمون شکست🙁🙁🙁😕

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

تو هیچ وقت نباید میذاشتی پدرت انقدرررر به شوهرت کمک کنه..پول مفت به دهنش مزه کرده و هیچ وقتم درست نمیشه

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       
2728

من هبچی نگفتم برادرشوهرم با خانوادش قهر بود ولی سر فوت پدرشوهرم امد اشتی کرد بعدش یه مدت دید ما خیلی سرگردونیم امد به پدرم گفت براشون جشن بگیرم برن ولی مادرشوهرم جفت پا ایستاد ک جشن نمیگیرم حتی اگ سال شوهرم بگذره بابام گفت عیب نداره من برا دخترم مهمونی میکنم و برامون مشهد هتل گرفت و قطار رزرو کرد  

واس خرید عروسی رفتیم هیچ کس نیومد من برا شوهرم ست کامل کت شلوار گرفتم ولی اقا برام لباس مجلسی گرفت ن عروس بازم چیزی نگفتم باخودم گفتم اگ پدرمن بود من حتی این مهمونی هم نمیگرفتم خونه واس پسر بود تمیز کاریشم واس اونا ولی نیومدن اصلا منو مادر و خواهرم تمیز کردیم موقع جهاز برون امدن تا اخرین لحطه هم بودن ۲۰ نفر اخه تو ک عزاداربودی چرا امدی خوب ک همش بشینی گریه کنی 

بعد دوروز مادرشوهرم زنگ زد برا مامانم ک من داماد رخت کردن میخوام بابام گفت عیب نداره بابام کلی میوه و شیرینی خرید و با فامیلامون رفت خونه داماد برا داماد رخت کردن ولی کاش نمیرفتن سکه ی پول شدن همشون گریه میکردن فقط صلوات و این چیزا خوب میگفتن اینجوریه بابام فقط وسایلو میفرستاد یا خودش تنها میرفت

الان عروسی کردید؟

گاهی آدم تو جنگ با خودش باید اونقدر پیش بره که یه ویرونه بسازه از وجودش...اونوقت از دل اون ویرونه یه نوری، یه امیدی، یه جراتی جرقه میزنه... بس نیست این همه ناکامی؟این همه بدبختی...توی دنیایی که دو روز بیشتر نیست،منتظر چی هستیم؟کدوم معجزه؟کدوم خوشبحتی باد آورده؟🍀
2738

اخرشب ما رفتیم خونمون اونم چجوری تو ماشین حتی برا دلخوشیم یه اهنگ نذاشت برا دلخوشیم نیومد عکس بگیریم حتی تو خونه هم نشست گریه کردن بازم چیزی نگفتم 

مادرشوهرم داماد رخت کردن گرفت ولی فرداش ک رسم داریم فامبلا میان جهیزیه ببینن نیومد و نذاشت فامیلاش بیان به همه گفت عزادارم منم تا شب قبل به احترامشون ی اهنگم نذاشتم درصورتی ک مجلسمون جدا بود تو خونه خودم اهنگ گذاشتم نمیدونم کدوم نا نجیب رفت بهشون گفت و اونام خون ب پا کردن منم برا خوابیدن شر گفتم بچه ها بودن دلشون گرفته بود از سکوت 

ما رفتیم مشهد چ مشهدی یه زنگ نزدن ب من تازه عروس تازه بعد مصهد مارفتیم مادرزن سلام سکه گرفته بودیم مادرشوهرم قیامت ب پا کرد ک چرا برا من نگرفتین برا اونم گرفتیم تا شر بخوابه 

تو این مدت چقدر حرفها زدن چ تهمتها ولی من اسگل فقط نگاه کردم ۳ ماه بعد عروسی فهمیدم حامله شدم😕😕😕مثلا جلوگیری داشتم  ولی چ دوران مزخرفی بود با مشت میزدم تو شکمم ک بیافته چون شوهرم ی ادم بد دهن و پرتوقع شده بود مادرش پرش میکرد پدرمم تا دید اینجوریه گفت ۳ سال مغازه نشستی بیا اجاره بده اقا بدش امده بود هرروز هرشب سر مغازه بحث داشتیم 

تا اینکه پسرم سه ماهه بود از خونه انداختم رفتم و گفتم فقط طلاق 

اقا با توپ پر امد خونه مادرم ک بچمو بده ببرم منم لال بابام هی گفت چ بچه ایی ک درک نمیکنی ارامش میخواد ولی بابامو مسخره میکرد 

توکه انقد پدرت پولدار و سرشناسه آدم قحط بود رفتی سراغ همچین خونواده عنی؟؟؟چرا انقدر بی زبونی؟؟؟دیدم دختره شپش تو جیبش بندری میرقصه اون وقت کل خونواده دومادو میذاره تو جیبش تو چرا اینجوری هستی؟؟مشکلی داری که میترسی این عنتر از دستت بره؟؟

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       

اونم جلو خانوادم زنگ زد به خواهرش ک بیا بچه رو بهت میدم ببر خواهرشم تا نصفه امده بود چون عید بود و همه خونه مادرشوهرم جمع بودن به گوش برادرشوهرم رسید این کارشون زنگ زد به خواهرش هرچی از دهنش درامد گفت و خودش امد خونمون یه دل سیر داداششو دعوا کرد و بعد نشست گفت بحثتون چیه منم گفتم پرتوقعه هرکار کنیم انگار کمه اونم هی میگفت من س سال تلاش کردم مغازه رو جا انداختم برادرشوهرمم بهش توپید ک مگه ارث باباته بابات هبچب نداشته تو از اینا توقع داری گفت یا اجاره میدی یا پا میشی 

بعدم مارو فرستاد‌مشاوره  اما چ مشاوره ای مشاو همش طرف صوهرمو میگرفت چرا چون اون هرچی میخواست دروغ میگفت و کسی نبود ثابت کنه دروغه منم ب برادرش گفتم ب درد من نمیخوره این مشاوره ولی واس بچم ساکت شدم هرچی گفت جوابشو ندادم از اونور فشار برادرشوهرم زیاد شد ک یا بلند شو یا اجاره بلاخره سال ۹۵ اجاره نوشته شد ولی پول اجاره ی راست رفت تو حساب من 

نمیدونم از کجا ب گوشش رسید ک اره پولش تو حساب منه جلو خانوادش سکه ی پولم کرد گفت شما پول مردمو گرفتین پولدار شدین هرچی گفتم بفهم چی میگی نیمفهمید برادرشوهرمم گفت ب توچه اختیار مالشو داره میخواد ب دخترش میده یمخواد میبره خرج خودش میکنه اونم هی میگفت زنمه دوست ندارم چیزی بهش بده از من بگیره بده ب زنم داداشش هی گفت ب تو ربطی نداره اونم انگار زورش امده بود پوله تو حساب منه 

خونمون اون موقع ۶۸ متری بود اونم با پول سکه هایی ک دادیم ب بابام و کار کرد تونستیم بخریم هرروز فشار اوردم خونه رو عوض کن  تا بلاخره راضی شد وقتی رفتیم حساب کتاب کنیم دیدم ۵۰ میلیون نداره 

گفتم چیکارش کردی نگو مادرش میتیعیده اینو واس همین زورش میومده پولو بده ب من چون یجا دیگه تو گوشش پر میکردن

2706