اوایل بارداری هستم.5 هفته و 6 روزمه.امروز روز چهارمیه ک لکه های قهوه ای میبینم.از روزی ک ازمایشم مثبت شد شیاف پروژسترون کلگزاپارین و فولیک اسید و ب کمپلکس استفاده میکنم.قبلا هم 3 تا سقط داشتم.بنظر شما امیدی هست ک بچم بمونه؟علت لکه بینی این موقع چیه؟چیکار کنم قطع بشه؟؟کسی بوده ک شرایط منو داشته باشه و نی نیش سالم بدنیا اومده باشه؟

خواهشا هرکسی تجربه داره منو از نگرانی در بیاره..

خداروشکر بعد ۴سقط مکرر صاحب دوتا گل پسر شدم،قسمت همه خانمای اقدامی
تاحالا سونو نرفتی؟قلبش تشکیل شده؟یا مایع زرده بوده؟

ن عزیزم.دکترم خیلی دیر نوبت میده.چندبار رفتم تا برا 24 ام بهم نوبت داده.فکر کنم زیر 6 هفته هم زیاد چیزی مشخص نشه توی سونو

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ان شالله لکه لانه گزینیه واسه تو هفته ۵ یا ۶ بود که لکه قهوه ای دیدم ولی فقط همون یبار بود

ممنون عزیزم ولی لک لانه گزینی رو روز 22 پریودیم دیدم ک ی کم بود و قطع شد.الان چند روزه مثه رروزای اخر پریودی ام

ن عزیزم.دکترم خیلی دیر نوبت میده.چندبار رفتم تا برا 24 ام بهم نوبت داده.فکر کنم زیر 6 هفته هم زیاد چ ...

خب فعلا برا این موضوع پیش یه دکتر خیلییی خوب دیگه برو و داروهایی هم که استفاده میکنی ببر ممکنه تا ۲۴ ام خدایی نکرده زبونم لال خونریزیت بیشتر شه

باور کن خداوند به اندازه کافی اکبر است!
خب فعلا برا این موضوع پیش یه دکتر خیلییی خوب دیگه برو و داروهایی هم که استفاده میکنی ببر ممکنه تا ۲۴ ...

قربانت عزیزم سلامت باشی.فقط مشکل اینه دکترای خوب ی خورده بیشعورن نوبت نمیدن.بنظر شما الان سونو برم چیزی معلوم میشه؟؟از اونجایی ک لکه میبینم سونو واژینال برام انجام میدن یا ن؟

مرسی

سلام عزیزم منم این مشکلو داشتم دقیقا تو هفته ۵ و ۶ شیاف استفاده کردم ک برطرف شد خداروشکر 

من چون ناخواسته باردار شدم و زمان بارداری قرص جلوگیری مصرف کرده بودم و نمیدونستم هم لکه بینی داشتم هم هماتوم ( لکه خون کنار جنین ) که از لکه بینی هم خطر ناک تره ، با دکترم تماس گرفتم گفتم من شیاف رو شبی یدونه میذارم ولی هنوز لکه بینی دارم گفت ۸ ساعت یبار استفاده کن بعد که لکه بینی از بین رفت بکنش ۱۲ ساعت و بعد شبی یدونه من خیلی ترسیده بودم دکترم گفت فعلا برو یه سونو بده نزدیک خونت که ببینی جنین سالمه یا نه چون با استفاده شیاف هنوز لکه بینی داشتم خلاصه رفتم و صدای قلب بچه رو گذاشت و بیبی سالم بود خداروشکر😍😍نگران نباش الان همه تو اوایل بارداری لکهوبینی و هماتوم دارن فقط باید استراحت کنی و کار نکنی و حتما شیاف استفادهدکنی و یهدسونو بارداری هم بده تا خیالت راحت شه از سالم بودن قلب جنین تا نوبت دکترت برسه 

قربانت عزیزم سلامت باشی.فقط مشکل اینه دکترای خوب ی خورده بیشعورن نوبت نمیدن.بنظر شما الان سونو برم چ ...

سونو واژینال نیست معمولی انجام میدن و صدای قلب بچه رو برات میذارن تا خیالت راحت بشه اگه قلبش سالم باشه دیکه نگرانی نداره عزیزم 

قربانت عزیزم سلامت باشی.فقط مشکل اینه دکترای خوب ی خورده بیشعورن نوبت نمیدن.بنظر شما الان سونو برم چ ...

من نمی دونم والا یه دکتر خوب برو خودشون بهتر میدونن چیکار کنن

باور کن خداوند به اندازه کافی اکبر است!
سلام عزیزم منم این مشکلو داشتم دقیقا تو هفته ۵ و ۶ شیاف استفاده کردم ک برطرف شد خداروشکر  من چ ...

سلام گلم مرسی بابت وقتی ک گذاشتین.برا 3 تای قبلیم هم لکه بینی داشتم.اولی 9هفته ک دکتر احمق نگف استرلحت کن گف اصلا مشکلی نداری و برو سرکارت.چند هفته بعد ک رفتم قلب نداشت و 12 هفته سقط شد.بعدی ها هم 2ماه سقط شدن.این یکی ک دیگه ب دوماه نرسید و از صبح دل دردم و افتادم رو خونریزی.خیلی ازمایش ها رو دادم.ژنتیکی ها انعقاد خون سیستم ایمنی و هورمونی ها و....ولی همه چیز نرماله و علتش مشخص نمیشه.باوجود اینکه از روزی ک مثبت میشه پروژسترون و کلگزان و اینا استفاده میکنم ولی هیچکدوم تاثیر نداره.

مثله اینکه قرار نیست سقط کردنم تموم شه.اینم از قسمت ما.

سونو واژینال نیست معمولی انجام میدن و صدای قلب بچه رو برات میذارن تا خیالت راحت بشه اگه قلبش سالم با ...

خدا براتون نی نی تون رو نگهداره و ب سلامتی بزرگش کنین.از سونو رفتن اصلا خاطره خوشی ندارم.برا قبلی هام ک این موقع میرفتم سونو چیزی مشخص نمیشد جز ساک.چون هنوز خیلی کوچکه

2706