2726
عنوان

کمک....ناهار چی بپزم؟؟

206 بازدید | 15 پست

سلام خانوم خوشگلا...موندم دیگه به خدا....گوشت چرخ کرده ندارم....مرغ و ماهی و گوشت خورشتی دارم...دخترم برنج مخلوط نمیخوره...خسته شدم از قیمه و قرمه سبزی و مرغ‌ و ماکارونی...چی بپزم؟؟؟

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

همسر منم بد غذاست دخترمم برنج دوست نداره

گفتم بزار غذای تازه درست کنم برای اولین بار آلواسفناج درست کردم مطابق دستور همون شکلی هم شد اما اصلا طعمشو دوست نداشتم

واقعا گاهی میمونم چی بزارم همش قیمه قورمه چلو گوشت مرغ و لوبیا پلو

🖤 

اگه چرخ گوشت نداری  سینه مرغ یخ زده رو رنده کن بایه سیب زمینی وپیاز و ادویه یا کمیم سبزی همه رو با هم مخلوت کن یه جا بزا تو ماهیتابه زیرشم کمه کم کن اگه ماهیتابه رژیمی داری تواونم قشنگ تردر میاد جدا برنج سفیدم دم کن اسونه وخوشمزه

آخه حتما باید برنج باشه‌...نباشه برنج تا شام هی دخمل غر میزنه ما انروز هیچی نخوردیم

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤

ی غذای راحت و خوشمزه که امروز درست میکنم،مرغ را مثل وقتی که میخوام جوجه درست کنم میزارم دو سه ساعت یا بیشتر تو مواد بمونه بعد برنج را آبکش میکنم ته قابلمه روغن میریزم بعد کنجد بعد مرغی که تو مواد بوده که بهش زعفران نزدم بعد روش زعفران میزنم(روی مرغها تو قابلمه) برنج را میریزم میزارم یکساعت دم بکشه عالی میشه

2706