2733
2739

مگه نباید سونو رنگی بنویسه؟

این اخرین سونومه؟

همونه که شکل بچه مشخصه؟

هرکسی بوسه ستاند ز لب یار کسی، بی گمان دست در آغوش نگارش ببرند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم تو ۳۲ هفتگی رفتم داپلر نبود سونو ساده بود.

وضعیت رحم و بند ناف و آب دور بچه و کلا همه چی رو میبینن ک ببینن چ جوریاست بچه چرخیده نچرخیده و اینا.و این ک مشخص میکنه جنسیت بچه چیه برا اطمینان بیشتر و وزنشو میگه

هی روزگار!!😢
2738

دوست عزیز این سنو ها جهت سلامت جنین و مادر هستش

پزشک بنده ام مثل اون خانوم ک بالا گفت 29 32 و34 و...سنو میفرسته معمولی 

و تو 34 هفته وضعیت اورژانسی برام تشخیص دادن ک اگه تشخیص ب موقع نبود معلوم نبود چ اتفاقی برای خودمو نی نیم میوفتاد واقعا راضیم ازین اتفاق و تدبیر زیبای پزشکم ک ول نمیکنه ماهی ی بار اونم چک معمولی کنه یا خودم بی خیال وضعیتم نبودم

خیلی پیش امده اینجا طلب دعا کردم و خیلی خیلی معجزه وار برام به رحمت خدا انجام شده.بازم التماس دعا گویتان هستم برام دعا کنید مادر و همسر صبوری باشم مادر وهمسر مهربونی باشم بتونم فرزندمو ب شایستگی تربیت کنم .مسائل رو به نحو احسنت یادش بدم.جوری باشم ک خدا بیامرزی برام باشه.این فقط ب همت خودم و دعای شما مقدوره اینکه دعا خیر بدرقه راحت باشه تو تقدیر و سرنوشتت بی مهابا تاثیر گذاره.🙇🙇🙇
من ۲۹ و ۳۲ و ۳۴ و ۳۵ و ۳۸ هفته سونو دادم. قانونی نیست که آخری باشه یا نباشه

مگه مشکلی بوده ؟این همه سونودادی؟😮😮

کاش فرزندانم راسردارگونه تربیت کنم. سردارقلبها شهادت مبارکت باد. .... زمین خاکی لیاقتت رانداشت .. سادگی درظاهرت و انسانیت در رفتارت و زیرکی درچشمانت هویدا بود .... اینها باعث شد ترامپ بخود بلرزد و بخواهد حذفت کند اون یزید زمانست و ما چه اندوهگین از رفتنت😭😭 تونه مرد سیاست بودی نه حزب فقط ایراد تو بندگی کردنت برای خدابود ودلسوزیت برای مردم عاری از مرز جغرافیایی😔😔
مگه مشکلی بوده ؟این همه سونودادی؟😮😮

نه. سونوی ۳۵ هفته رو فقط به در خواست خودم رفتم. ۳۸ هفته هم سونوی بیوفیزیکال بود قبل سزارینم که دکتر اختیاری نوشته بود اگه دوست دارم برم. قبل از اینم پیش دکتر دیگه میرفتم که خودش دستگاه سونو داشت هر ویزیت سونو میشدم.

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.

دوست عزیز این سنو ها جهت سلامت جنین و مادر هستش

پزشک بنده ام مثل اون خانوم ک بالا گفت 29 32 و34 و...سنو میفرسته معمولی 

و تو 34 و 35هفته وضعیت اورژانسی برام تشخیص دادن ک اگه تشخیص ب موقع نبود معلوم نبود چ اتفاقی برای خودمو نی نیم میوفتاد واقعا راضیم ازین اتفاق و تدبیر زیبای پزشکم ک ول نمیکنه ماهی ی بار اونم چک معمولی کنه یا خودم بی خیال وضعیتم نبودم

خیلی پیش امده اینجا طلب دعا کردم و خیلی خیلی معجزه وار برام به رحمت خدا انجام شده.بازم التماس دعا گویتان هستم برام دعا کنید مادر و همسر صبوری باشم مادر وهمسر مهربونی باشم بتونم فرزندمو ب شایستگی تربیت کنم .مسائل رو به نحو احسنت یادش بدم.جوری باشم ک خدا بیامرزی برام باشه.این فقط ب همت خودم و دعای شما مقدوره اینکه دعا خیر بدرقه راحت باشه تو تقدیر و سرنوشتت بی مهابا تاثیر گذاره.🙇🙇🙇

چه خبره بعضی از دوستان اینهمه سونو دادن، مگه مشکل خاصی بوده، البته ناگفته نمونه بعضی از دکترهای خانم از اونجا که خودشون بار علمی کاملی ندارن هی سونو میفرستن مریض بنده خدارو تا از سونو ۴ تا چیز دستگیرشان بشه، و به مادر الکی استرس میدن، من بعد سونو آنومالی هیچ سونو دیگه ای نرفتم، هفته دیگه که میشم ۳۳ هفته و ۵ روز سونو ساده سلامت جنین دارم، دکتر اگر دکتر باشه نیازی به اینهمه سونو مخارج اضافی نیست

من کل بارداریم 

1 تشکیل قلب

2 ان تی

3 غربالگری دوم

4 ماه اخر برای نحوه قرارگیری بچه

😞😞

کاش فرزندانم راسردارگونه تربیت کنم. سردارقلبها شهادت مبارکت باد. .... زمین خاکی لیاقتت رانداشت .. سادگی درظاهرت و انسانیت در رفتارت و زیرکی درچشمانت هویدا بود .... اینها باعث شد ترامپ بخود بلرزد و بخواهد حذفت کند اون یزید زمانست و ما چه اندوهگین از رفتنت😭😭 تونه مرد سیاست بودی نه حزب فقط ایراد تو بندگی کردنت برای خدابود ودلسوزیت برای مردم عاری از مرز جغرافیایی😔😔
چه خبره بعضی از دوستان اینهمه سونو دادن، مگه مشکل خاصی بوده، البته ناگفته نمونه بعضی از دکترهای خانم ...

😒😒😒😒

اگه دکترم نمیخواست سنو بدم اونم بحاطر حاذق بودنش ومن سنو نمیدادم و متوجه انتی بادی ک بدنم نسبت ب بچم ترشح کرده بود و زبونم لال هزارتا اتفاق میوفتاد اونوقت خوب نبود کار دکترم و بد بود بنظرتون کارش😒😡

2706