2737
2734
عنوان

کمک کمک

112 بازدید | 10 پست

بچه ها چندتا مریضی دارم دیگ.خسته شدم از دکتر

توروخدا اگر دکتر طب سنتی مثل خیراندیش میشناسین که کارش خوبه و ادرس مطب و شماره تلفنش رو دارین برام بزارین

واقعا خسته شدم از هرچی دکتره ی دارو میدن یه جام خوب بشه دو جای دیگ بدنم مریض میشه

صواب داره بخدا

اگر هم نجربه دارین پیشش رفتین هم بگین

خدا خیرتون بده

...

خب بگو اهل کجایی دختر

من تو خراسان میشناسم

وزن اولیه ۱۱۱.۶۰۰  🤕😮‍💨😬  وزن هدف ۷۰ کیلو😍🥰 هدف اولیه تا فرودین ۱۴۰۳ ... ۹۵ کیلو. 😎😎😎من می تونم💪💪💪💪   تیکر هدف اولیمه                   کاش این مردم می‌فهمیدند حالی که پریشان است آرامش میخواهد نه سرزنش😒😔 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب بگو اهل کجایی دختر من تو خراسان میشناسم

سلام صب بخیر شما خودتون طب سنتی رفتی یا نه پزشک؟

جسارتا مشکلتون چیه؟

من تنبلی دارم فقط هش نه ماه اقدامم😞

میشه بابامو یه صلوات یا فاتحه مهمون کنید؟!😢
2728
سلام صب بخیر شما خودتون طب سنتی رفتی یا نه پزشک؟ جسارتا مشکلتون چیه؟ من تنبلی دارم فقط هش نه ماه ا ...

من پیش یه ماما رفتم که داروهای گیاهی میده 

تا حالا پنج شش نفر رفتم پیشش باردار شدن تو مدتی که گفته

یه منم گفت تا سه ماه دیگه بارداری

منم تنبلی تخمدان دارم و شوهرم یه کم کم تحرکی اسپرم داره

یه سال و نیم دکتر رفتم فقط متفورمین و دوفاستون داده که تاثیر نداشته اصلا

تا ببینیم خدا چی میخواد

وزن اولیه ۱۱۱.۶۰۰  🤕😮‍💨😬  وزن هدف ۷۰ کیلو😍🥰 هدف اولیه تا فرودین ۱۴۰۳ ... ۹۵ کیلو. 😎😎😎من می تونم💪💪💪💪   تیکر هدف اولیمه                   کاش این مردم می‌فهمیدند حالی که پریشان است آرامش میخواهد نه سرزنش😒😔 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش ...
من پیش یه ماما رفتم که داروهای گیاهی میده  تا حالا پنج شش نفر رفتم پیشش باردار شدن تو مدتی که ...

توکل ب خدا ان شا الله زودتر از سه ماه مامان شی عزیزم❤

توکل ب خدا ان شا الله زودتر از سه ماه مامان شی عزیزم❤

مرسی گلم 😍😘

2738
ناراحت نباش میشی منم داشتم بعد ۸ماه باقرص باردارشدم

عزییییزم ممنون و خداروشکر ک شدی من خیلی غصه م میشه اخه خواهرم۲۰ساله ازدواج کرده نداره،البته مشکلش مادرزادی هس،و خاله مم هر ده سال باردار شده،برا همین خیییییلی نگرانم

کل هشت ماهو شما پیگیر درمان و دکتر بودی؟

من تقریبا سه سال عقد بودم هر سالش رفتم سونو و دکتر مشکل تنبلی نبود اونموقع الان ک اقدام کردم برا بچه رفتم سونو گف تنبلی داری،۵ماهه پریودیم تقریبا منظم شده ولی باردار نشدم

نه من تنبلی رو از همون روز اول داشتم یه ۶ماه رفتم خسته شدم بعد که فهمیدم کدوم قرص برام خوبه همون رو خوردم ....من که دکترم یکم خر بود متوجه نشد کدوم قرص بهم میسازه ....خودم فهمیدم از رو سونوها...دو ماه همون قرصی که ساخت بهم رو خوردم و شدم

برای بارداری هم میخوام ولی مشکلم فقط بارداری نیس چندتا مریضی دارم جای سالم تو بدنم نمونده بخدا دیگ پنج ساله زیر دست این دکتر به اون دکتر میرم

تهرانم هستم

...