2726
عنوان

تاپيكاي سركاري

546 بازدید | 52 پست

من كاري ندارم چه تاپيكي راست كدوم دروغ امشبم انگار يكي دروغ گفته همه حالشون بد شده 

بخدا الان همين شماهايي كه الان دارين ناله نفرين ميكنينو حرص ميخورين كه بهتون دروغ گفتن همين فردا يكي تاپيك خيانتو اينا بزنه سريع ميدويين و دوباره براش اشك ميريزين اينكه اينجا تبديل به همچين جايي شده تقصيره اوني كه دروغ ميگه نيست تقصيره كساييه كه ميرن و اونجا هي بيش از حد دل ميسوزونن و اشك ميريزن اينا هم پر و بال ميدن به دروغاشون

١ درصد فك كنين سركاريه!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

اين تاپيكا خواهان زياد داره كافيه يكي تاپيك بزنه شوهرم كتكم زده شوهرم دوست دختر داره شوهرم خيانت كرده همه ميدوئن اونجا يه سري هم كه ميشينن گريه ميكنن سريع 

١ درصد فك كنين سركاريه!

کدوم سرکاری بوده

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

چقد نصیحتمون کردین امشب😄

چقد نینیسایت چرت تر شده😕 و دلیلش اینه ک    خانوم جلسه ای های قری افراطی بی اعصاب تاپیک عکس لوبیا پلو رو هم به دعوا می رسونن نهلتیا😀                         وکاربران مرد قری🤢اصلا بعضی از مردای ایرانی هر جا برن به گند میکشن اونجارو وجود بعضیاتون اینجارو چرت تر تر کرده😐                             🍁☺                                                                     تقدیم به کاربران زن ستیز🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

دقیقا و متاسفانه اگه کسی متوجه دروغشون بشه و به دیگران بگه میخورنش که چرا میگی دروغه.نمیدونم چرا انقدر بدبختی دوست دارن

دوستان دروغگهای سایت لطفا تو رویاهاتون حداقل خوشبخت باشید و انقدر خودتونو بدبخت جلوه ندین

2706