2737
2734
عنوان

وقتی تاپیکای مفید رو ممنوع میکنین این جو خاله زنکی بوجود میاد

| مشاهده متن کامل بحث + 700 بازدید | 52 پست
نصف تاپیکای خاله زنکی استارترش خودتیا

😂😂😂😂😂😂

چارلی چاپلین در آخرین لحظه های عمرش در پاسخ به گفته کشیش، درباره اینکه امیدوارم خداوند روح شما را قرین رحمت کند ...گفت: " چرا نکند؟ هر چه باشد روح من مال خودش است!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
واقعا اینجا افتضاح شده یکی هم نیست جمعش کن بلانسبت خوب ها یه سری خاله زنک دور هم اراجیف میبافن واقعا ...

قدیما همه چیز خوب بود

تیکر تولد عشقمه💜💜💜 زندگی قشنگه سخت نگیر😊😊😊
واقعا اینجا افتضاح شده یکی هم نیست جمعش کن بلانسبت خوب ها یه سری خاله زنک دور هم اراجیف میبافن واقعا ...

یعنی بدترین تاپیکها همین تاپیکهای عکسه ...که همیشه هم پربازدیده...منکه حتی تو تاپیک نمیرم چه برسه نظرم بدم

دوست داشتی خواهرم برای خونه دار شدنم یک صلوات بفرس.🌺فرستادی بهم بگو.تا منم دوتا برای حاجت شما بفرستم.🌺.اللهم صلی علی محمد و آل محمد و.عجل فرجهم🌹🌹🌹
2738

من 7 8 سال خاموش میخوندم تازگی عضو شدم.چندوقت هرچی میگردم هیچ مطلب مفیدی پیدا نمیکنم اگرم سوال داشتم باشم سرچ میکنم همه تاپیکها مفیدش واسه گذشته اس

داغ مرده طبیعیه....داغ زنده نبینین..🖤

آی کیوها انقد پایینه که جا داره جمله ی آی کیو شعور نمیاره هم مد بشه.

هر موضوعی رو سرچ کنید بالای 1000 تاپیک براتون میاد که پر کامنته ولی برای میلیاردمین بار تاپیک میزنن و تکرار میکنن. خب زحمت بکش سرچ کن جای توقع از کامنت تکراری بقیه.

کلینیک هم پر مشاوره با پاسخ مشاوره. سرچ کنید. سرچ!

من امروز و در همین لحظه به اتفاقات خوب خوشامد می گم و خودم رو برای دریافت فراوانی، نور، برکت و زیبایی سزاوار و شایسته می دونم. من با تمام وجودم باور دارم که اتفاقات مثبت هر روز و هر لحظه و هر کجا و توی هر وضعیتی در انتظارم هستن. حق الهی و طبیعی من اینه که در زیباترین و آرامترین مکان های دنیا زندگی کنم تا بتونم استعدادها و توانایی های درونیم رو آشکار کنم و به ظهور برسونم."" تاپیک اطلاعات قانونی شروط ضمن عقد ویژه مجردها ""  

من هنوزم جواب خیلی از سوالامو از رو تاپیک های قبلی پیدا میکنم بس ک اینجا تازگی هرچی میپرسی کسی جواب نمیده بیشترشون دنبال تاپیکای فان هستن قبلا ک خواننده خاموش بودم کمک کردنا خیلی بیشتر بود بین نی نی سایتی ها .فضا دوستانه تر بود اما الان نه خیلی...😟

بیشتر از هرکسی … خودت را دوست داشته باش!جوری که هر کجا نشسته ای … هر جا که می روی ….در هر کاری که میکنی … “خــــــــودت ” حضور داشته باشد ،یــــک حضــــــــــور بـــی ماننـــد …اما خالــــــی از تکبــــر ، حسادت ، ریــــــا …باور کن تا عاشق خودت نباشی ….عاشق هیچ کس نمیتوانی بشوی ….و هیچ کس هم ..(!)… عاشقت نمیشود !
2706