2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
یعنی چی؟؟

منظورم اينه پيرهن لختي نپوشوني سرما بخوره خداي نكرده عزيزم 

سرهمي بپوشون ولي از مدلاي عروسكي و زمستونه

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️ 
2738

هوا این روزا سرده و سردتر هم میشه تازه تو مراسم ممکنه بخاطر شلوغی نی نی عرق کنه و بچاد منتها طفلیا زبون ندارن که بگن

ما هر وقت میریم بیرون نگرانم کمرش باد بخوره یا حتی حالا که غلت زدنو یاد گرفته تو خونه هم همینطور

برا تو خونه و بیرون 3تا سرهمی گرفتم که 2فعلا تاشو برا خونه خریدم و یکیشو برا مهمونی

میخواستم 4 تا بخرم منتها قیمتها خیلی بالا بود و جهارمیو آخر ماه میخرم

سر همی های مجلسی مناسب عروسی واسه نوزاد دیدم که خیلی شیک بودن قیمتاشون از 250 داشت تا چهارصد و خورده

عروسی کی اگه از من میشندی اصلا بچه ۵ ماهه رو نبر عروسی  بزلر پیش خانوادت کسی

دقیقا من هم همین نظر رو دارم. و تا زمانی که دخترم به سن مناسب نرسیده بود نبردمش مراسم عروسی

بزرگترین عیب برای دنیا همین بس که بی‌وفاست. (حضرت علی علیه‌السلام)
چه اشکالی داره؟؟ خب کجا میزاشتیش

دختر من دو سه ماهه بود که بردمیش مراسم عروسی. اونجا کل میزدن و صداها بلند بود. باورت میشه دختر من به حد جنون گریه میکرد. اینقدر گریه کرد که کبود شد. من به سوهرم گفتم بریم بیرون تالار. با اینکه بیرون تالار هم بودیم هنوز جیغ میزد و گریه میکرد. من واقعا ترسیده بودم. سریع ماشین گرفتیم رفتیم خونه. ولی همین که رسیدیم تو خونه آروم شد و خوابید. بعدها متوجه شدم که هرجا شلوع باشه و سر و صدا زیاد باشه همینجوری میشه. دیگه تو هیچ مراسم عروسی نرفتم. چون به کسی هم اعتماد نداشتم که بچه ام رو بزارم پیشش.ولی شما میتونی یه کار دیگه هم بکنی. اینکه براش گوش گیر بگیری و بزاری تو گوشش تا سر و صدا اذیتش نکنه

بزرگترین عیب برای دنیا همین بس که بی‌وفاست. (حضرت علی علیه‌السلام)
2706