2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه خریدی خوبه مبارکت باشه. به قول یکی از دوستان خوب خوابیده رو تنت. پوشیدنی لباس زیرتو دربیاری هم حله. چون اینا فک کنم از داخل پارچه لباس زیر دارن

برای تسلط بر یک ملت اقلیتی خائن و اکثریتی نادان لازم است.  
2731

نه

بیشتر از هرکسی … خودت را دوست داشته باش!جوری که هر کجا نشسته ای … هر جا که می روی ….در هر کاری که میکنی … “خــــــــودت ” حضور داشته باشد ،یــــک حضــــــــــور بـــی ماننـــد …اما خالــــــی از تکبــــر ، حسادت ، ریــــــا …باور کن تا عاشق خودت نباشی ….عاشق هیچ کس نمیتوانی بشوی ….و هیچ کس هم ..(!)… عاشقت نمیشود !
اگه خریدی خوبه مبارکت باشه. به قول یکی از دوستان خوب خوابیده رو تنت. پوشیدنی لباس زیرتو دربیاری هم ح ...

باید از اینهایی که بند نامرئی داره بزنه 

خدا جونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها میشه من دیر بمیرم اخه نمی خوام بچه ام مثل خودم بی مادر بزرگ بشه توکه بی مادری نکشیدی بدونی چه دردیه😔😔😔
2738
باید از اینهایی که بند نامرئی داره بزنه 

من چنتا لباس پشت باز دارم چون توش از جلو اسفنج و فرم سینه پارچه داره دیگه بند نامرئی هم لازم نداره. البته شاید یکی بالاتنه ش بزرگ باشه لازم باشه با بند نامرئی بکشتش بالا

برای تسلط بر یک ملت اقلیتی خائن و اکثریتی نادان لازم است.  

استارتر مدلش خیلی شلوغه و مدل پارچه ی گیپور یا هرچی ک جلو تنه ش کار کرده قدیمیه  و همینطور رنگش خوب نیس شایدم برای این مدل لباس رنگه خوب نیس

خاطرات ادم شاید مثل موادسوختنی باشد، میسوزند تا زنده باشند
بچه ها عکس بازی خبری نیست امشب بیاد عکس لباس 🤣😁 @سوگند22 ‍  @خاطرهr ‍  @خانم_ ...

جوووون😍😍

👑خدایا کاری کن که از چیزهای ارزشمند زندگی، جانم اولین چیزی باشد، که از من می‌گیری؛ نکند قبل از این که جانم را می‌گیری، انصافم گرفته شده باشد، شرفم، عدالتم، راستگویی و ادب و دیگر کرامت های اخلاقی ام گرفته شده باشد و تفاله‌ای شده باشم که تو جانم را می‌گیری. خدایا از میان چیزهای شریف، اولین چیزی را که می‌گیری، جانم باشد و وقتی می‌میریم شرفم، صداقتم، عدالتم، شفقت و عشق ورزی به انسان‌ها در من سر جایش باشد. تواضعم، انسان دوستی‌ام سر جایش باشد. نه این‌که تا جانم به لبم برسد و بمیرم ؛عدالتم، انصافم و مروت و جوانمردی و صداقت و تواضعم را از دست داده باشم.👑
2706