2733
2734
عنوان

از دغدغه های بعضیا حرص میخورم 🤦

264 بازدید | 28 پست

سلام 😍

یه دوست دارم اینقدر دغدغه هاش برای من موضوع های پیش پا افتاده ای هست که اصلا بهشون فکرم نمیکنم ولی اون در موردشون با من مشورت میکنه اگه هم من بهش بگم نظری ندارم و.. به دوستای دیگش میگه. نظرتون چیه؟ من زیادی بی خیالم یا اون وسواس داره؟ براتون مینویسم مثلا چیا میگه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خب هرکی در حد خودش یه سری دغدغه داره که شاید زندگیشم مختل کنه عزیزم

هرچند آره...بعضیها چیزایی میگن که ادم میمونه بخنده و حرص بخوره یا کمک کنه

افتخار میکنم لر هستم😀😀😀😀😀😀

خب هرکس یه دغدغه ای داره.نمیشه گفت چون برای ما پیش پا افتادس برای اون آدم چرا انقدر جدیه

گویند که گر می بخوری عرش بلرزد/عرشی که به یک جام بلرزد به چه ارزد؟/در خانه ی ما زیرزمینی است که در آن/یک خُم بخوری خشتی از آن نیز نلرزد              خیام💗
2738

مثلا الان دغدغه من اینه امشب دلم درد میکرد نتونستم کیک بخورم،اگه فردا زود بیدار نشم احتمالش زیاده شوهرم بخورش،پس مجبورم زودتر بیدار شم ☺☺

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند….                                    پرواز را یک بیماری میدانند…🕊

عزیزم شاید از دیگاه اون هم دغدغه های شما پیش پا افتاده است . قضاوت ممنوع .  من دغذغه ام بیکاریه همسرمه . بیماری والدینمه . بی پولی همسرمه . وبال گردن  خانواده ام هستمه . خونه امه .ماشین و..بیماری خودمه مشلات همسرمه و مشکلات زناشویمونه .

بمن میگ دغدغه ات مسخره است .

ولی دغدغه خودش فقط فقط اینکه با ی شوهر خوشگل ازدواج کنه 

مثلا الان دغدغه من اینه امشب دلم درد میکرد نتونستم کیک بخورم،اگه فردا زود بیدار نشم احتمالش زیاده شو ...

😂😂😂😂😂😂😂😂

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/
مثلا الان دغدغه من اینه امشب دلم درد میکرد نتونستم کیک بخورم،اگه فردا زود بیدار نشم احتمالش زیاده شو ...

الان اگر بهترید 

پاشید برید بخوریدش 😁

دغدغه ی شما ؛  شد دغدغه من و بقیه کیک دوستها ...😄

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

به نظرت فردا چی بپوشم؟ 

اون کفش مشکی اسپرته رو بپوشم یا اون مشکی گیپوره؟ 

به نظرت زشت نیست فردا که بارون نمیاد نیم بوت بپوشم؟ 

تو فردا چی میخوای بپوشی؟ 😑

به نظرت فردا که میخوام برم فلان جا لایو بگیرم؟ 

این عکسه رو استوری بذارم یا پست کنم؟ 

تو واتساپ استوری بذارم یا اینستا؟ 

به نظرت چرا فلانی این جمله رو به من گفت؟ منظورش از این جمله چی بوده؟ 

چرا فلانی همچین حرکتی کرد؟ 

به نظرت رفتار من تنده با پسرا؟ 

😂😂😂😂😂😂😂😂

جدی میگما

در حدیه که میخوام آلارم بذارم 😄😄یا برم الان اون پشت مشتا قایم کنم نبینه 😂

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند….                                    پرواز را یک بیماری میدانند…🕊
2706