2726
عنوان

چرا پرسیل ان قدر بدبوهس؟

456 بازدید | 36 پست

پودرماشین لباسشویی پرسیل منظورمه 

باید از ترم کننده لباس استفاده کنم؟

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

گنده..افتضاح...اکتیو و سپید و سافتلن خوبن

من اگر پیامبر بودم،رسالتم شادمانی بود،بشارتم آزادی، و معجزه ام خندان کودکان...نه از جهنمی می ترساندم و نه به بهشتی وعده میدادم....تنها می آموختم، آزاد اندیشیدن و انسان بودن را(چارلی چاپلین)

پس من چرا فک میکردم خوشبوعه🤤برعکس پودرای دیگه خوشبو نیستن🤔

چقد نینیسایت چرت تر شده😕 و دلیلش اینه ک    خانوم جلسه ای های قری افراطی بی اعصاب تاپیک عکس لوبیا پلو رو هم به دعوا می رسونن نهلتیا😀                         وکاربران مرد قری🤢اصلا بعضی از مردای ایرانی هر جا برن به گند میکشن اونجارو وجود بعضیاتون اینجارو چرت تر تر کرده😐                             🍁☺                                                                     تقدیم به کاربران زن ستیز🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

بدبو بودن به کنار اگه نرم کننده نریزم لباسا خشک و زبر میشن😑

گفتم:خدایا؟؟؟؟؟دلم را شکستند!!! گفت:هیس!!!!!!!!!! نگران نباش؛ آنها هم برای خوشبختیشان به آسمانم رو می اندازند.....
کجاش بدبو بدبخت😎

والا لباسامو با پرسیل شستم بعد از دوروز پوشیدم رفتم جایی هر کی پیشم مینشست بهم میگفت پرسیل استفاده کردی که بوی اون  ان قدر قوی هس؟

بعد بلند میشد میرفت  هیچی الانم بو میده مجبورم دوباره بزارم رو دور ابکشی

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
2706