2726
عنوان

شوهرم سرد شده نمیدونم چرا😢

| مشاهده متن کامل بحث + 2208 بازدید | 102 پست
اره🤣

خیییلی زوده....خودت بایدکاری کنی رابطه کمترشه حداقل یه چیزی واسه بعدعروسی بمونه

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤
حالا یه مدت دگه بگذره میفهمی چرا اینطور شده؛؛ ولی دگه گریه و زاری نکن؛؛ ادمیزاده بالاخره شاید یه مقط ...

باشه عزیزم ممنونم

همراز سابقم چون تو یه تاپیک گفتم راهپیمایی نرفتم قطع دسترسی شدم کاربریه جدیدمه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه بابا دل بخواهی اگه نتونست آبلمیو با دارچینو باهم بخوره تو غذاش یک لیوان بریز 

یه لیوان🤤🤤🤤 مزه غذا که تغییر میکنه؛؛ وا اینجوری که باید برم یه گالون ابلیمو بخریم😂😂😂😂

گاهی برای همیشه کم میارم... گاهی برای همیشه میمیرم...
هیچی مثل اول نمیمونه😁 حالا انشالله بچه دار که شدین کلی فاصله میندازه بینتون فسقلی ؛؛ تازه اول راهی ...

من اینقد رو این مسائل حساسم که اصلا دوس ندارم بچه دار بشم

متنفرم از سردی بین زن و شوهر😣

2728

راستی باشگاه اخر شب تمام انرژیشو میگیره،، من شوهرم روزایی که میره باشگاه و سرکارو ‌.‌‌ ... خودش میگه دگه جون ندارم🤣

خیییلی زوده....خودت بایدکاری کنی رابطه کمترشه حداقل یه چیزی واسه بعدعروسی بمونه

ما دو سال دوست بودیم 

دائم پیش هم بودیم

حتی شبا هم پیش هم میموندیم

دیگه بعد از عقد سخت بود کنترل کردن😥

از اولشم میدونستیم عقدمون چهار پنج سالی طول میکشه

دیگه برا چی خودمونو اذیت کنیم الکی

راستی باشگاه اخر شب تمام انرژیشو میگیره،، من شوهرم روزایی که میره باشگاه و سرکارو ‌.‌‌ ... خودش ...

اره زودم خوابش میبره😣

من اینقد رو این مسائل حساسم که اصلا دوس ندارم بچه دار بشم متنفرم از سردی بین زن و شوهر😣

منم همینطوری بودم دوستم ؛؛؛ مخصوصا که قوق العاده من گرمم؛؛  ولی دگه یه وقتایی باهاش کنار اومدم؛؛ کار و مشکلات و بچه و.... خودمو کنترل میکردم؛؛ ولی واقعا رو اعصابم تاثیر داشت؛؛ محبت بینمون که کم میشد منم بی اعصاب و حوصله ندار میشدم؛؛ الانم همینطورم؛؛ دگه اکثر شبها و روزها خودم میرم تو بغلش بوسش میکنم و.. تا خودم اروم شم😐

عزیزم منم عین خودتم دقیقا کپی خودت اوایلش همی شدت میخواست تا رفت باشگاه اصلا پشت و رو شد برای ورزشه تخیله انرژی میکنه تو نتم بخونی متوجه میشی به دلت بد راه نده از منی که تجربش کردم بشنو و حرفای منفی باور نکن 

I HAVE LOVED U FOR A THOUSAND YEARS l"lI LOVE U FOR A THOUSAND MORE

شوهر منم از فرط خستگی میل جنسیش میشه هفته ای یکی دوبار ولی تو تعطیلات تبدیل میشه به روزی دوبار که من کلا شوکه میشم همون ادمه یا نه درکل خستگی تاثیر گزاره رواین موضوع

مامان جونم خودت میدونی نفسم به نفست بنده
2706