2737
2734
عنوان

شوهرم سرد شده نمیدونم چرا😢

2212 بازدید | 102 پست

بچه ها شوهرم بی نهاااایت منو دوس داره

اینقد زیاد که هررر کاری که بخوام برام انجام میده

هررر چی بخوام برام فراهم میکنه

خیلی خیلی بهم احترام میزاره

خلاصه از جونش برام مایه میزاره

ببخشید اینو اینجا میگم چون میخوام راهنماییم کنین رابطه ی ج.ن.س.ی مونم همیشه فوق العاده س هر شب رابطه میخواست ولی الان ۲۰ روزه حس میکنم سرد شده😢

هفته ای یه بار رابطه میخواد اونم حس میکنم بخاطر منه

بخدا رابطه برام مهم نیس اینکه سرد شده ناراحتم میکنه

شبا تا صبح کارم شده گریه

بعضی شبا بیدار میشه یه ساعت آرومم میکنه میگه بخدا من فرق نکردم تو دیوونه ای ولی من خودم میفهمم که عوض شده

اینم بگم حدودا یک ماه میشه که میره باشگاه تو نت خوندم نوشته بود ورزش کردن میل جنسیو کم میکنه به نظرتون میتونه دلیلش این باشه؟

همراز سابقم چون تو یه تاپیک گفتم راهپیمایی نرفتم قطع دسترسی شدم کاربریه جدیدمه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

موادنیروزامیلوکم میکنه...خدانکرده عقیمم میکنه...حالانترسیا

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤

مردا به مرور سرد میشن 

بچه هم داری؟ 

البته به مرور که سرد میشن منظورم این نیست که کاملا سرد میشن میخوام که مثل اوایل ازدواج نیستن دیگه

گاهگاهی که دلم میگیرد پیش خود میگویم آنکه جانم را سوخت یاد میارد ازین بنده هنوز

دليلى كه نميذاره بخوابم اينه كه منم مثل شمام 

مربى بدنسازى بين المللى / 2 کیلو افزايش وزن - ٨ كيلو كاهش وزن - در ماه (اصولى و سالم).و ناگهان در يك بعد از ظهر زمستانى وقتى كنارم آرام خوابيده بودى به ياد آوردم روزهاى رفتنت را، انگار درد مشت هايى كه آن روزها به ديوار مى زدم را تازه حس كردم، به تو نگاه كردم و به دستهايم... (متن واقعيه كپى نشه 🌹)

عزیزم معمولا تو باشگاه خییلی به مردا سفارش میکنن که رابطه جنسیشونو کم کنن... شاید به خاطر اونه

علمدار ما این بار هم از سرزمین فرات برنگشت😭😭😭🖤            سردار خوبی ها تو همیشه در قلبمان زنده ای 😭😭😭😭
2738

البته شرایط اقتصادی و گرونی و فکر پریشون مردها بابت درآوردن مخارج زندگی هم به این موضوع دامن میزنه 

مردم خیلی تحت فشار اقتصادی هستن و رابطه جنسی مستلزم داشتن آرامشه

گاهگاهی که دلم میگیرد پیش خود میگویم آنکه جانم را سوخت یاد میارد ازین بنده هنوز
2706