2726
عنوان

خسته ام مثل ...

| مشاهده متن کامل بحث + 340 بازدید | 43 پست
مجنون خو دیوونه بوده....فرهادم عاشق پول شیرین

خخخخ

ولی دور از شوخی قبول دارم خیلی از مردا کلک بازن و الان خیلی ها اصلا مرد نیستند

ولی مرد دیر عاشق میشه ولی اگه بشه....

زن زود میشن و زود هم فارغ

همینه حق طلاق با مرده 

البته همه جا همه جور است

اون پسرا کع شما میگین از اول عاشق نبودند و نیت عاشقی نداشتند فقط سواستفاده

گیر که اصلا راه نداره پدرومادر من تخصصشون گیردادنه مادرم که از الان فکرزن گرفتنشه هی بهش میگیم این ...

واقعا یک پسر بیکار ، بیشترین فشار بهش میاد 

برای یک پسر اونم با سن بالا چه چیزی بیشتر از پول گرفتن از پدر مادر افت داره ...

از طرفی هم حرف پدرمادرتون درسته چون سن بره بالا سختگیری هم بیشتر میشه

اصلا وضعیت جوونا بغرنجه

یک عروسی الان حداقل هفتاد میلیون هزینه داره ..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
واقعا یک پسر بیکار ، بیشترین فشار بهش میاد  برای یک پسر اونم با سن بالا چه چیزی بیشتر از پول گ ...

برادرمن اصلا اهل ازدواج نیست هزارتا دوست دخترداشته دوران دانشجوییش چشمش سیره اعتقادش اینه یا بایدزن پولداربگیری یا اصلا ازدواج نکنی زن پولدارهم زن هرکی نمیشه میگه زن میگیرن واسه آشپزی و خونه داری دیگه وضعم خوب شد یه مستخدم میگیرم کارامو انجام بده

بجای هروکر باخانمای اینجا برو بازنت حرف بزن. مردک. حیف اسم آدم که به همه بگی

پسرعزیزم میشه روزی حرف بزنی وبهم بگی دوست دارم مامان. یعنی من اون روزو میبینم؟ میشه برای حرف زدن پسرم یه صلوات بفرستین؟ 

خانما مگه تاپیکا هرروز زنای مظلوم وخیانت دیده رونمیبینین. چرا به این مردک محل میزارین. 

پسرعزیزم میشه روزی حرف بزنی وبهم بگی دوست دارم مامان. یعنی من اون روزو میبینم؟ میشه برای حرف زدن پسرم یه صلوات بفرستین؟ 
براتون سه تا صلوات فرستادم

من تحت تاثیر شما قرار نمیگیرم. صلواتاتم برای خودت. چرا به زنت خیانت میکتی. هم دلم برات میسوزه هم حالم ازت بدمیشه 

من تحت تاثیر شما قرار نمیگیرم. صلواتاتم برای خودت. چرا به زنت خیانت میکتی. هم دلم برات میسوزه هم حال ...

من نخواستم تحت تاثیر قرار بدم

من و شما که هم رو نمیشناسیم و هیچگاه هم نخواهیم شناخت.

ولی خوب صلوات فرستادن هم ثواب داره هم دعای ادم ها برای هم میگیره.

شماهم برای من دعا کنید.

من کارم رو توجیه نمیکنم حرف شما هم متین ، ولی یک نفر رو بخاطر اشتباهش توبیخ کنید ، انتقاد و امربه معروف کنید

ولی سرزنش نکنید چون فک کنم حدیثه که اگه کسی رو سرزنش کنید نمیمیرید مگر خودتون دچار بشید

شاید زمانی من هم کسی رو سرزنش کردم ...

ون نخواستم تحت تاثیر قرار بدم من و شما که هم رو نمیشناسیم و هیچگاه هم نخواهیم شناخت. ولی خوب صلوات ...

شنا نیازی به انتقاد وامربه معروف ندارین. خودتون میدونین دارین چیکارمیکتین. امااصراربه گناه وخیانتتون دارین وتوجیه میکنین. خواهریم پاکه مشکل داره و.... خب اون زنی که به شما بله گفته چی اون دل نداره. اون مشکل نداره. شما که یه زن له داغونی اونو کمک کردی نصف همتش میزاشتی برای زندگیت ودرستش میکردی. منم قضاوت نمیکنم شمارو دارم حسمو به شما میگم. هرچنداین حرفا مفته قضاوت نکنو این حرفا.منم هزاران مشکل باهمسرم داشتم وداذم. اما همیشه سعیمون حل بوده نه خیانت. قدرت‌ اختیار خدا بهم داده. به حول وقوه خودش هیچوقت اینقدپست نمیشم.