2737
2734
عنوان

میشه بیاین

115 بازدید | 14 پست

به نظرتون اگه پسری ۷ سال با احساس دختری بازی کنه و بگه خانوادم قبول نمیکنن 

بره کسی دیگه رو عقد کنه اون خوشبخت میشع یا ن 

ینی تلاشی برای اومدن ب سمتت نکنه 

دختره هم خیلی خانمه حتی هرگز قرار با این آقا نزاشتن پسره از پاکیش خبر داشته 

اما الان با نامزدش خوشه ولی هنوزم این دختره داره عذاب میکشه 😔😔

خوشبحال اونایی که خدا انقد دوسشون داره که هیچ به آرزوهاشون نه نمیگه 🙁

آره   یروز  پسره  هم  عذاب  میکشه   کائنات  نفرینش  میکنن

سر خودش  نیاد  سر بچش  میاد همچین  چیزی 

یاعلی 

یاعلی بر دشمنت لعنت👉حاجت داری؟بگو خدایا لطفا به بزرگی خودت و به حرمت ۱۴معصوم و حرمت شهید ابراهیم هادی وشهید حاج سعیدسامانلو حاجتمو بده بعدش برای سلامتی وظهور امام زمان و حاجت روایی خودت۵۰۰صلوات هدیه کن به ۱۴ معصوم و دو شهید عزیز ۴۰ روز هم پشت سرهم زیارت عاشورا،سوره یاسین یا واقعه بخون براشون.صدا بزن مشکلتو بگو بخواه دعات کنن، شکر خدا خیلی ها با این توسل حاجت روا شدن اگه حاجتت شرعی باشه و خدا صلاح بدونه روا میشه😍 نذر واسه شهدا هیچ اشکالی نداره تو مذهب شیعه توسل کردن جایز هست چون شهدا درجه ایمان و تقواشون زیاده ،نزد خدا مقام شفاعت دارن ،طبق آیه قرآن زنده هستن ،خدا به حرمت دعاشون حاجت میده .شهدا فقط واسطه هستن دعامون میکنن حاجت اصلی رو خدا میده😊این نذرهم عالیه به نیت حل مشکلت صدقه بدی واسه سلامتی آقا امام زمان و ازشون بخوای دعات کنن.بزن رو اسم کاربریم اولین تاپیکمو بخون پراز اسکرین و کامنت حاجت روایی هست کسانی که حاجت روا میشن خبر میدن ،کامنتاشونو کپی میکنم واسه دلگرمی تو تاپیک.راستی کتاب سلام بر ابراهیم رو دانلود کن بخون عالیه درباره شهید هادی هست😊اینهایی هم که میان میگن توسل به شهدا شرک ،گناه وبدعت هست فقط ازخدا بخواین ، چون شیعه نیستن علیه توسل کردن میگن  !!! حالا که تا اینجا اومدی لطفا به نیت سلامتی وظهور آقا امام زمان صلوات بفرست.الهی خدا به بزرگی خودش و به حرمت ائمه و شهدا حاجت دلتو بده و شماهم مثل بقیه تاپیک بزنی و صدام کنی خبر خوش حاجت روایی بدی یاعلی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خوب چطوری با این آقا 7 سال بوده ؟؟؟میگه باهاش بیرون هم نمیرفته ...شاید از سمت خانم خیلی جدی بوده رابطه و از سمت آقا نبوده ...اینکه خوشبخت میشه هم بهتره آرزوی خوشبختی کنه خانم واسشون

2738

مگه میشه به کسی بدی کنی بعدبدی بخودت برنگرده پس عدالت الهی چی 

ماهمه همسفریم،،،،،،،،،،،                                    مقصدش کوی خدا،،،،،،،                                                  ما ز اقلیمی پاک ،،،،،،،،،،،                                               که بهشتش نامندبه چنین رهگذری آمده ایم ،،،،،،،،                                          

آدم کجا خوشه؟ اونجا که دلش خوشه

ولی اینجور آدمو خودشون تو زندگی خودشونو بدبخت میکنن

نه عزیزم اگه تو این 7 سال واقعا دختر رو بازیچه کرده بوده مطمئن باش خیر از زندگیش نمیبینه

بیا لبخند بزنیم بدون انتظار هیچ پاسخی از دنیا...

ببین گلم همه انسان ها احساس میکنن مظلوم و دیگران ظالم هستن و شما پیش هر کس بری میگه من تو رابطه اشتباهی نکردم.(اما بدترین اشتباه گاهی از سر محبت زیاد میاد)

هیچ پسری تاکید میکنم هیچ پسری حتی برای نیاز جنسی حاضر نیست ببش از پنج سال  پشت سر هم با دختری باشه پس مشخصه این آقا دختر خانم رو دوست داشته که این سال ها کنارس بوده(یعنی دوست کامل نه تلفنی و نگاه کردن و دوماه باسه پنج ماه نباشه)

اما این وسط کارا و رفتارایی کرده که پسره زده شده(که یکیش ارتباط جنسی) یا اینکه پسره معیاراش عوض شده

از طرفی هفت سال خیلیه و معمولا پسرا وقتی سنشون کمه عقلشون تحت تاثیر نیاز جنسیشونه و فکر میکنن عاشق شدن(واسه همینم هست پسری که فکر میکرده عاشق یه دختریه بعد از چند بار رابطه جنسی ازش متنفر میشه الباه زنا اینجوری نیستن)  اما بعد از هفت سال جا افتاده تر میشن و میرن دنبال اخلاق،پاکی،خانواده و متاسفانه پول دختر(اکثرا نه همه)

حالا فکر کن این وسط یه دختری با یه پسر کم سن و سال رابطه چنسی هم داشته باشه و مشخصه خودش رو از چشم پسرا میندازه(کاری به دین و مذهب ندارم)

اینم بدون اگر واقعا مظلوم واقع شدی،واقعا مظلوم، طبیعت و خداوند حقت رو به بهانه های مختلف ازش میگیره.

خودم بدی کردم و جوابشم گرفتم و بهم بدی کردن و جوابشم دیم.

حالا این وسط اون دختر دومی که از همه جا بیخبره گناهی نداره و ماجرا به اون ربطی نداره.

به زمان فرصت بده همه چی حل میشه

خلاصه گلم 

دوران بـقا چـو بـاد صـحـرا بـگذشـت/ تلخی و خوشی و زشت و زیبا بگذشت__ پنداشت ستمگر که ستم بر ما کرد/بر گـردن او بـمـانـد و بــر مـا بــگـذشـت 🌷مخاطب خاموش دیروز و روشن!امروز...
2706