2726

من یه پیج دارم که توش زیور الات میفروشم .این سری حز کارام عینک افتابی هم اوردم و چون زمستونه با کمترین سود دارم میدم .کیفیتشون عالیه .یو وی 400 هستن .بشیار شیک و خوشگل اگر دوست دارین خرید کنین پیام بدین به ایدی ت ل گ را مم

@adin97

فقط یه تعداد محدودی مونده 

آرزویی کن گوش های خدا پر از آرزوست و دستهایش پر از معجزه... شاید بزرگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه خدا باشد...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

تقریبا قیمت همشون 49 تومن به جز یکی دو مورد که 39 هستش 

قیمت جعبه هم جداست اگر کسی بخواد 8 تومنه

آرزویی کن گوش های خدا پر از آرزوست و دستهایش پر از معجزه... شاید بزرگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه خدا باشد...
خوشکلن ولی حیف اینطوری نمیشه نظر داد و خرید باید روی صورت تست بشه وگرنه میخریدم. کدوم شهری؟

کاشان عزیزم

خوشکلن ولی حیف اینطوری نمیشه نظر داد و خرید باید روی صورت تست بشه وگرنه میخریدم. کدوم شهری؟

کاشان عزیزم

2706