2726
عنوان

ماکروویو سامسونگ

475 بازدید | 12 پست

سلام یه ماکروویوسامسونگ دارم میخوام بفروشم نمیدونم چقدر قیمت بزارم ؟؟عکسش بتونم میزارم ببینید چندمیارزه که تودیوار بزنم

خدایا ما را ان ده که ان به مگذار مارو به که و مه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

قیمت نو همین مدل رو تو نت سرچ کن.

بعد نصف قیمت بذار تو دیوار.

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
قیمت نو همین مدل رو تو نت سرچ کن. بعد نصف قیمت بذار تو دیوار.

نه استفاده شده اخه تودیوار 1350هم دیدم یه تومن هم دیدم 500خوبه بفروشم باگرونه

نه استفاده شده اخه تودیوار 1350هم دیدم یه تومن هم دیدم 500خوبه بفروشم باگرونه

میدونم استفاده شده هست

مثلا اگر قیمت نو همین مدل یک میلیون هست تو دست دوم رو 500 میذاری دیوار که بخرن.

قیمت نو رو هم میتونی از دیجی کالا چک کنی.(شماره مدل و مارکش رو گوگل کنی قیمت نو همین ماکروفر رو میفهمی)

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
میدونم استفاده شده هست مثلا اگر قیمت نو همین مدل یک میلیون هست تو دست دوم رو 500 میذاری دیوار که بخ ...

ممنون 

دوتا دارم اونیکی ال جی اینم واسه مغازه شوهرم بوده جمع کردن 

خوشبحالت از مایکروویو ال جی استفاده میکنی من ۷ ساله دارمش بلد نیستم ازش استفاده کنم... بار اول توش کیک اسفنجی درست کردم خیلی خوب شد یعنی محشر شد بعد از اون دیگه نتونستم توش کیک درست کنم هر وقت درست میکردم مثل بسکوییت سفت میشد ... خواهش میکنم اگه بلدی توش کیک درست کنی بهم یاد بده عزیزم خیر ببینی😍