2733
2734
عنوان

مادرشوهر دورو

| مشاهده متن کامل بحث + 6981 بازدید | 34 پست
والله خودمم موندم هر دکتری میرم میگن مشکلی نداری.ولی پریودم خیییلی نامرتبه دکترا میگن چیزیت نیست&nbs ...

خب یه دکتر خوب برو. دوفاستون خوردی پریودت اوکی شه؟ 

💑جان و جهان من تویی...داداش کوچولوی نازم خیلی دلم برات تنگ شده.لطفا برای آرامش روح برادرم یه صلوات بفرستین.ممنون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه نخوردم . عزیزم کلی دکتر خوب رفتم بازم میخوام برم ان شالله که این بار جواب میگیرم امیدم به خداست

حتما که جواب میگیری فقط استرس رو از خودت دور کن

💑جان و جهان من تویی...داداش کوچولوی نازم خیلی دلم برات تنگ شده.لطفا برای آرامش روح برادرم یه صلوات بفرستین.ممنون

عزیزم مادرشوهر منم دقیقا همینطوره وقتت رو تلف نکن شوهرت هیچ وقت باور نمیکنه؛مادرش چه آدمیه تجربه ۵ سال زندگی مه ☺فعلا اروم باش یه چند وقتی که گذشت به شوهرت بگو مامانت قدیمیه خیلی تمام کاراشم از قدیمی بودنشه به عمد نمیگه ولی دلمو میشکنه حرفاشو کارش اینجوری هم فکر میکنه که تو دیگه از مامانش بدت نمیاد؛هم حالت حمایت نسبت بهت میگیره ؛هم نفوذ مادرش نسبت بهش کم میشه دیگه ازش بد نگو خوبم نگو فقط جلوی شوهرت عین خودش فیلم بازی کن وقتی هم تنها شدین متلک هاشو جواب بده اگرم رفت چغلیتو به شوهرت کرد زیر بار نرو که چی جواب دادی دقیقا عین خودش ؛ زیاده روی کرد صدا شو ضبط کن ؛

گران باش ؛بگذار بهایت را بپردازند ؛آدمها چیزهای مفت را مفت از دست میدهند."نیچه"
2731
عزیزم مادرشوهر منم دقیقا همینطوره وقتت رو تلف نکن شوهرت هیچ وقت باور نمیکنه؛مادرش چه آدمیه تجربه ۵ س ...

ممنون عزیزم 😍 این بهترین راهه

به دل خسته بگویید خداوندی هست...❤️