1345
1273

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

نه عزیزم میخواستم یکیشوبدوزم واسه عروسی پسر عموم ولی نمیدونم کدوم البته تصمیم قطعی هم نگرفتم هنوز

ساده دوس داری؟ 

اینجور مدلا پارچه ضخیم و گرون میخواد

درکل لباس حاضری بهتره بی دردسره

ساده دوس داری؟  اینجور مدلا پارچه ضخیم و گرون میخواد درکل لباس حاضری بهتره بی دردسره

اره خودمم نمیدونم اگه حاضری خوب پیداکنم میخرم،اخه لاغرم میخوام پیراهن بلندبگیرم میترسم سایزم پیدانشه،

میگذره....ولی ردش میمونه

بالا اونیکه روشو کرده اونور با اونیکی استینش حلقه ایه

که رمز ماست ایستاده مردن.شرریم  صانع تو تگرگی بودی از ابرا وقتی داشت خشک می شد درخت سبز ما تیشه زدی به ریشه این شب پرستا....مال تو شد 25 بهمن ماه خوش باشی پیش امیر و سهراب و ندا تو کجا و کیهان و حسین بازجو کجا...                               LGBT🌈❤
اره خودمم نمیدونم اگه حاضری خوب پیداکنم میخرم،اخه لاغرم میخوام پیراهن بلندبگیرم میترسم سایزم پیدانشه ...

سایز لاغر هست ولی خیلی بلندن، من رفته بودم باغ فیض مدلا عالی بودن ولی قدشون راحت دومتر بود

1274
اخه بدبختی قدمم کوتاه کلا اندامم ریزه

منم ریزو لاغرم همیشه عروسکی میپوشم چون بلند واس قدم پیدا نمیشه، خیاطاهم نمیتونن چیزی ک میخوامو دربیارن خداتومنم پول میگیرن

منم ریزو لاغرم همیشه عروسکی میپوشم چون بلند واس قدم پیدا نمیشه، خیاطاهم نمیتونن چیزی ک میخوامو دربیا ...

منم تاحالا همش عروسکی وکوتاه گرفتم ایندفعه مثلا میخوام مدل عوض کنم حالا نرفتم بازاربازببینم چطورمیشه

میگذره....ولی ردش میمونه
1308