2703
2553
عنوان

یه خانوم ،گواهینامه بگیره .😊😊😊😊😊

| مشاهده متن کامل بحث + 347 بازدید | 28 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

معلومه ک خوبه عزیزم... اگه احساس مفید بودن نداری میتونی شاغل شی و مستقل... ربطی ب گواهینامه نداره.. ...

سه بار زنگ زدن ،که برم سرکار .

به خاطر شوهرم طرحم نرفتم هنوزم.

یه بار بخاطر پیشرفت کاریش ،

یه بارم باردار شدم .

یه بارم با دوستش که رییس بیمارستانه ،

دست به یکی کرد چه می دونم.

که من نرم ..

الان هم تو نوبت .منتظرم 

2720
گواهینامه گرفتن ،اسونه ؟؟

آسون تر از اون چیزی که فکر میکنی!

من هم ایین نامه هم عملیو بار اول قبول شدم.

مربیم خانوم بود اصلا فکر نکن مربی مرد بهتره

ايشالا درمان سرطان كشف بشه
سه بار زنگ زدن ،که برم سرکار . به خاطر شوهرم طرحم نرفتم هنوزم. یه بار بخاطر پیشرفت کاریش ، یه بار ...

طرح چی؟

برو به نظرم

برو جای دیگه ثبت نام کن برو

یه زن همیشه باید امید داشته باشه

من سال ۹۲ گرفتم از همون اول هم پشت ماشین نشستم اوایل چند بار تصادف هم کردم که یک بارش خودم مقصر بودم اون چند بار دیگه تا راننده مقابل تا میدید من خانومم هر ترفندی به کار میبرد تا من بترسونه و قبل حضور افسر بندازه همه چی رو گردن خودم منم مثل هاپو گاهی عصبی میشدم پاچه اشون میگرفتم رانندگی فقط تجربه است و نترس بودن 

لطفا برای شفای تمام مریض ها یک حمد بخونید
2714
سه بار زنگ زدن ،که برم سرکار . به خاطر شوهرم طرحم نرفتم هنوزم. یه بار بخاطر پیشرفت کاریش ، یه بار ...

طرحتو حتما برو مدرک ازاد شه.. با شوهرت صحبت کن راضی باشه.. 

👑خدایا کاری کن که از چیزهای ارزشمند زندگی، جانم اولین چیزی باشد، که از من می‌گیری؛ نکند قبل از این که جانم را می‌گیری، انصافم گرفته شده باشد، شرفم، عدالتم، راستگویی و ادب و دیگر کرامت های اخلاقی ام گرفته شده باشد و تفاله‌ای شده باشم که تو جانم را می‌گیری. خدایا از میان چیزهای شریف، اولین چیزی را که می‌گیری، جانم باشد و وقتی می‌میریم شرفم، صداقتم، عدالتم، شفقت و عشق ورزی به انسان‌ها در من سر جایش باشد. تواضعم، انسان دوستی‌ام سر جایش باشد. نه این‌که تا جانم به لبم برسد و بمیرم ؛عدالتم، انصافم و مروت و جوانمردی و صداقت و تواضعم را از دست داده باشم.👑

دفعه بعد حتما برو !

هم مستقل میشی دستت میره تو جیب خودت 

هم توی فامیل ی حساب دیگه روت باز میکنن

هم افسرده نمیشی

هم فردا روز کلی تجربه به دست میاری و پخته تر میشی

هم بچه ات از داشتن مادر شاغل خوشحال تره

هم بیمه داری

هم بازنشستگی داری

ايشالا درمان سرطان كشف بشه