2726
عنوان

سوال در مورد زایمان طبیعی و لگن

| مشاهده متن کامل بحث + 209 بازدید | 29 پست

مادرشوهر من ۱۲۰سانته پنج تا هم طبیعی زاییده ربطی به قد نداره

جنگل رو به فنا بود ولی درختها هنوز به تبر رای میدادند چون تبر درختان را قانع کرده بود که او هم یکی از انهاست زیرا دسته او هم از چوب بود..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

درد داره؟چقد طول میکشه معاینه؟

باید شل بگیری و بهش فکر نکنی.اگ این کارو بکنی اصلا نمیفهمی.درد هم در حد همون اولین حرکت مرد تو رابطه است. پنج شیش ثانیه

‏واسه یه چایی خور دمای هوا مسخره‌ترین چیز واسه سنجش چایی خوردن یا نخوردنشه، بابا تو اصلا بگو هوا 60درجه اس باید چایی باشه که آدم بخوره حال داشته باشه بلند شه کولرو روشن کنه یا ن؟؟بابام حالش خوبه میگه برو یه لیوان چای بریز الان میچسبه،مشکل پیش میاد میگه یه چای بریز ببینیم چه خاکی باید تو سرمون بریزیم، هیچ اتفاقی نیفتاده میگه دخترم سرپایی یه چای بریز، داره چای میخوره میگه حواستون به سماور باشه ابش خشک نشه، چاییش تموم میشه میگه اخیش چه چسبید یکی دیگم بریز 😩😩😩😩رها کن پدر من . یکی بیاد خونه ما خل میشه،صبحانه میخوریم چای میدیم بعدش،قبل ناهار چای میدیم،بعد ناهار چای میدیم،عصر چای میدیم،قبل شام چای میدیم،بعد شام چای میدیم،یکی هم قبل خواب میدیم مهمون حال کنه😁😁😁نصف شبم بیدار میشن برن دسشویی تو راه بابام از چاییی ک داره میخوره بهشون تعارف میکنه😎😅😁😁😁‏لنتی ترین و خطرناکترین نوع اعتیاد، اعتیاد به چاییه اینجوری که الان داریم از گرما کباب میشیم ولی لیوان چایی دستمونه🤩
ببخشید لگن همون باسنه؟

اسکلت دیدی.. قسمت استخوانی لگن رو دیدی... به اون میگن ..نه باسن..وقتی معاینه میگنن میسنجن که بچه به راحتی میتونه از داخل شکن وارد لگن بشه و از واژن عبور کنه یا استخوان لگن باز نمیشه و بچه از محدوده شکم بیاد تو لگن ،لگن نمیتونه باز بشه و بچه گیر میوفته..

2728
ببخشید لگن همون باسنه؟

ببین گلم با لای رونت رو فشار بده هر دو طرف استخون هست اونا استخون لگن هستن.ولی برا معاینه از بااسن نمیکنن از واژن معاینه میکنن

‏واسه یه چایی خور دمای هوا مسخره‌ترین چیز واسه سنجش چایی خوردن یا نخوردنشه، بابا تو اصلا بگو هوا 60درجه اس باید چایی باشه که آدم بخوره حال داشته باشه بلند شه کولرو روشن کنه یا ن؟؟بابام حالش خوبه میگه برو یه لیوان چای بریز الان میچسبه،مشکل پیش میاد میگه یه چای بریز ببینیم چه خاکی باید تو سرمون بریزیم، هیچ اتفاقی نیفتاده میگه دخترم سرپایی یه چای بریز، داره چای میخوره میگه حواستون به سماور باشه ابش خشک نشه، چاییش تموم میشه میگه اخیش چه چسبید یکی دیگم بریز 😩😩😩😩رها کن پدر من . یکی بیاد خونه ما خل میشه،صبحانه میخوریم چای میدیم بعدش،قبل ناهار چای میدیم،بعد ناهار چای میدیم،عصر چای میدیم،قبل شام چای میدیم،بعد شام چای میدیم،یکی هم قبل خواب میدیم مهمون حال کنه😁😁😁نصف شبم بیدار میشن برن دسشویی تو راه بابام از چاییی ک داره میخوره بهشون تعارف میکنه😎😅😁😁😁‏لنتی ترین و خطرناکترین نوع اعتیاد، اعتیاد به چاییه اینجوری که الان داریم از گرما کباب میشیم ولی لیوان چایی دستمونه🤩
آدم میمیره و زنده میشه.. چند سال از زایمانت میگذره که یادت رفته...🤣🤣🤣🤣

شیش ماه. مال من درد نداشت عزیزم .سه چهار بار معاینه شدم.اخرش هم سز کردم خخخخ

شیش ماه. مال من درد نداشت عزیزم .سه چهار بار معاینه شدم.اخرش هم سز کردم خخخخ

معاینه نه .. ولی زایمان خیلی ترسناک.. سز که راحت میری تو اتاق عمل و وقتی به هوش میای بچه حاضر تو بغلته و همه خانواده آماده اند کمک کنند تا خوب شی‌.. ولی طبیعی مخصوصا اگر نصف شب درد شروع شه با دکترها و پرستارای خواب آلود و بی حوصله باید تا دم مرگ بری و برگردی و زمانی که همه عذابها تموم شده خانواده میان و کمک چندانی نیاز نیست جز بچه داری..

معاینه نه .. ولی زایمان خیلی ترسناک.. سز که راحت میری تو اتاق عمل و وقتی به هوش میای بچه حاضر تو بغل ...

هر دو درد دارن.تو سز نشدی ببینی وقتی بی حسیت رفت چ درد وحشتناکی میاد سراغت .اونوقت باید با شکم پاره و سر درد وحشتناک ک نمیتونی سرتو یزره تکون بدی و فقط چشات تو کاسه میچرخه نینی شیر بدی. هر کدوم سختی های خودشونو دارن ولی میگذره و دوباره دلت نینی میخاد خخخخ. اینقد بچه دار شدن شیرینه ک همه یادت میده...

عزیزم این قسمته ک علامت زدم البته اون مهره های کمری حساب نیستا  زیادی خط کشیدم

اون پایین عکست هست زده زبانه ها...

اونو بزن...

مال تو زده ۵۰

یعنی ۵۰تا صفحه باز داری.. ببند گوشیت هنگ نکنه سرعت نت پایین نیاد و موقع سرچ سریع تر برات صفحه ها باز شن

اون پایین عکست هست زده زبانه ها... اونو بزن... مال تو زده ۵۰ یعنی ۵۰تا صفحه باز داری.. ببند گوشیت ...

آره همیشه پاکش میکنم

چون خواهرمم استفاده میکنه از گوشیم اینجوری میشه

ممنون ک گفتی دوستم😙

یه زن همیشه باید امید داشته باشه

دوست من میگه کسایی ک قد بلندن یاباسن بزرگی دارن زایمانشون راحته ولی من خودم کلی نفرمیشناسم ک قدبلندن وباسنه بزرگ هم دارن امالگنشون مناسب نبودبراطبیعیو سز شدن وازاون طرف کسی ک قدفوق العاده کوتاهه وباسنشم کوچیکه اماراحت طبیعی زایمان کردومیگف دردش درحدپریودیه.بنظرمن این نظریه هااصن درست نیست بایدازدکترپرسید

2706