2726

هزینه اش مهم نیست..جدید باشه..خوشمزه .

تو نت زیاده ولی مطمین نیستم مثل عکس در بیاد.

دفعه قبل ژله رولی درست کردم.

لطفا اگر درست کردید بهم پیشنهاد بدید

میخواهم زندگی کنم..نمیخواهم فقط زنده باشم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

پودر پاناكوتا بگير دستورش روش هست درس كن بعد پاناكوتات هرطعمى بود ژله همونم بگير بهد از سفت شدن پاناكوتات ژله رو درس كن بريز روش بزاراونم بگيره به اندازه يه سانت يا دوسانت ژله شو بريز بعداز گرفتن با خورده بيستكوييت وتيكه هاى ميوه تزيين كن عالى ميشه خوشمزه هم هست

حرفاى هركى نشون دهنده شعور اون شخصه

پودر فیت و فان شکلاتی بخر طبق دستور درست کن تو ظرف لایه لایه بیسکوییت پتی بور و این موادو بچین تا پربشه

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
خیلی خوشمزس همه بخوورین😍😍😍 من خودم واسه خامش از خامه کیلویی استفاده میکنم اینقدر که زیاد درستش م ...

همونـ محلبیه جنوبیاست😁

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
خیلی خوشمزس همه بخوورین😍😍😍 من خودم واسه خامش از خامه کیلویی استفاده میکنم اینقدر که زیاد درستش م ...

از تو نت نگاه کردم چه شکلیه..به نطر که خیلی خوشمزه است..ممنون

پودر پاناكوتا بگير دستورش روش هست درس كن بعد پاناكوتات هرطعمى بود ژله همونم بگير بهد از سفت شدن پانا ...

پودر پاناکوتا مارک خاصی بهتره؟ تا حالا نگرفتم.

2706