2733
2739
عنوان

نِتوُرک مارکِتینگ

| مشاهده متن کامل بحث + 216 بازدید | 21 پست

گولشون رو نخور 

منم یه مدت نیوشا بودم !

خیلی چرت میگن 

طرف چندسال داره کار میکنه کلی میره این شهر و اون شهد کلی خرج دیگه ک منو تو نمیبینیم بعد تازه حقوقش شده 1و نیم 

من یه بلغمی شیرازی خستم 😩ک شاید حوصلم نشه لایک کنم 😩  ..............وزن اولیه81.200  👀وزن هدف 58 😎اولین هدف 75 🔒دومین هدف 68 🔒سومین هدف 63 🔒چهارمین هدف 60 🔒پنجمین هدف🔒 58

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ده سال خیلیه... والا اینا میگفتن توی چند ماه درامهای میلیونی خواهید داشت... به قول شما پس چرا اونا ب ...

ببین این کارها برای یک سلبریتی یا فرد خیلی با نفوذ خوبه که لازم نباشه دوره بیفته نفر به نفر جمع کنه یهو چندمیلیون نفر رو وارد کنه زیر مجموعه خودش و تازه اونام مدام براش حمالی کنن تا اون درصد بگیره!!!والی ادم معمولی تا بیاد زیر مجموعه بسازه پوستش کنده میشه تازه اون زیر مجموعه هاش باید بتونن اوم مجاب کنن بیارن توی داستان 

حال متکلم از کلامش پیداست
ببین این کارها برای یک سلبریتی یا فرد خیلی با نفوذ خوبه که لازم نباشه دوره بیفته نفر به نفر جمع کنه ...

واقعا همینطوره که شما میگین... من کلا دونفر پیدا کردم که بتونم بهشون بگم خرید کنن  

2728

یکی از دوستان محصولات بادران رو یه بار برام آورد. به معنای واقعی افتضاح بودند.

خودشون تولید می کنن هر کدوم یه اسم و برند. واقعا کیفیت داغون. از طریق همین واسطه های خونه به خونه و شبکه ای می فروشن وگرنه اصلا کیفیت فروش تو مغازه رو ندارن.

من و این همه خوشبختی...
آخه خیلی مراسم موجه و شکیلی داشتن.... فکر میکردم واقعیه .یکی از دوستام که منو معرفی کرده بود میگفت ه ...

اولا کسایی که میگن ما کار کردیم نتیجه نگرفتیم و بدرد نمیخوره و این داستانا مطمئن باشین که دروغ میگن!! اونا همشون یکی دو جلسه پرزنت شدن بعد حوصله نداشتن نرفتن!! بازاریابی شبکه ای الان دومین شغل پردرآمد جهانه. بازاریابی شبکه ای راه یک شبه پولدار شدن نیست، اما راه مطمئن برای پول دار شدنه! ادامه بده و ایمان داشته باش!! موفق خواهی شد.