عنوان

عشق یعنی ابراهیم😂😂😜+عکس

530 بازدید | 20 پست

تعداد رای : 40
نظرسنجی
ما اسم شوهر میومد سرخو سفید میشدیم
9
22%
وااای مردم از خنده
7
17%
اصلانم خنده نداشت
24
60%
خستم   مثله عمه ای که 15  تا برادرزاده داره  تصمیم گرفتم از این به بعد با مشکلاتم بیرانوند گونه رفتار کنم مثلا برم بالا سر افسردگی بگم چطططوری افسردگیی؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

یادمه دبیرستان بودم مامانم تو جمع گفت واسش خواستگار زنگ زده.اینقدر خجالت کشیدم که قهر کردم رفتم تو اتاق گریه کردم.

قبل از اینکه نظرمو ریپلای کنی چندبار بگو.(به من چه؟ به من چه؟) بعد ریپلای کن:)

راستی من فقط میخاستم تاپیک بزنم نمیدونم چرا نظر سنجی شد مجبور شدم بنویسم

خستم   مثله عمه ای که 15  تا برادرزاده داره  تصمیم گرفتم از این به بعد با مشکلاتم بیرانوند گونه رفتار کنم مثلا برم بالا سر افسردگی بگم چطططوری افسردگیی؟

مطمئنی کار بچه دهه نودیه؟ پس چرا اسم عشقش ابراهیمه؟ الان اسما  همه مجهول الجنسیت هستنا😀

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است
عزیزم این عکسوازکجااوردی

کانال گیزمیز

مطمئنی کار بچه دهه نودیه؟ پس چرا اسم عشقش ابراهیمه؟ الان اسما  همه مجهول الجنسیت هستنا😀

خخخخخ 

2706