2737
2734
عنوان

قرص شیردهی لاینسترنول

| مشاهده متن کامل بحث + 57234 بازدید | 31 پست
احتمالش خیییییبلی کم ک باردار باشی نگران نباش..منم انقد حرص میخوردم بخاطر پریودی ک نگو بعد یبارم بیب ...

کاش منم پری بشم خیلی استرس دارم،آخه چرا این قرصا اینجورین! 

آلیس کجایی؟! بیا ... اینجا عجیب ترین سرزمین دنیاست ...
پیش میومد که یک ماه کلا پری نشی؟ 

من قبل عید دوماه پریود نشدم عید رفتم خونه مامانم اینا شهرستان مامانم برد دکتر دوتا آمپول زدم تازه بعد ۱۰روز پریود شدم..

خدایااااااشکرت بخاطر همه چیز

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من قبل عید دوماه پریود نشدم عید رفتم خونه مامانم اینا شهرستان مامانم برد دکتر دوتا آمپول زدم تازه بع ...

بخاطر قرص بوده؟ بعد اون چجوری جلوگیری میکنی؟ بچه ت چند وقتشه؟

2731
کاش منم پری بشم خیلی استرس دارم،آخه چرا این قرصا اینجورین! 

ایشالا میشی عزیزم نگران نباش...والا الان به هیچی نمیشه اعتماد کرد جاریم با دستگاه باردار شد..ابجیم الان۵سال جلوگیری طبیعی داره باردارنشده تو جلوگیری طبیعی باید کاملا حواست باشه دیگ

بخاطر قرص بوده؟ بعد اون چجوری جلوگیری میکنی؟ بچه ت چند وقتشه؟

من تا۱۰ماهگی پسرم لاینسترول خوردم اونجوری عقب میفتاد بعد یسالگیش دیگ دکترم گف نخور الان دیگ طبیعی جلوگیری میکنم..پسرم الان۱۸ماهشه

من تا۱۰ماهگی پسرم لاینسترول خوردم اونجوری عقب میفتاد بعد یسالگیش دیگ دکترم گف نخور الان دیگ طبیعی جل ...

آخه لاینسترنول رو فقط تا ۶ ماهگی میسه خورد چجوری تا ده ماهگی خوردی؟ 

2738

[QUOTE=76581932]آخه لاینسترنول رو فقط تا ۶ ماهگی میسه خورد چجوری تا ده ماهگی خوردی؟ 

من تا ده ماهگی خوردم والا دکتر بهم گفته بود بخور بعدم ک اونجوری پری نشدم گف نخوربعد ازون دیگ هیچ قرصی نمیخورم

2706