2733
2739
عنوان

عفونت ادراری نوزاد دختر

1770 بازدید | 14 پست

دوستان خواهر زاده من هفت روزشه عفونت ادراری داره الان چن روزه یکی از چشماهشم کامل نميتونه باز کنه گفتن چشمشم عفونت داره دوستان کسی تجربه این موردی داشته؟؟؟ خطرناک؟ خوب میشه؟ خییییییییلی نگرانیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگر دکتر بردین و درمان شروع شده خوب میشه انشالا. فقط یادتون باشه نوزاد دختر حساستر. به محض اینکه مدفوع کرد پوشک را عوض کنید و همیشه از سمت جلو به سمت عقب تمیزش کنید تا احتمال عفونت کم بشه..

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 
2728
عفونت اکثر بچه ها ب خصوص دخترا زیاد میگیرن اصلا نگران نباش با دارو زود خوب میشه چشمش هم شاید باد خ ...

اسپند و عنبر نسا یا هر دود دیگه ای اصلا برای ریه بچه خوب نیس عزیزم

و خدایی که بشدت کافیست
اگر دکتر بردین و درمان شروع شده خوب میشه انشالا. فقط یادتون باشه نوزاد دختر حساستر. به محض اینکه مدف ...

تو سایت خوندم ترسیدمممم نوشته بود شاید باعث نارسایی کلیه بشه و...

چشمش اشکال نداره عزیزم تقریبا همه نوزادا همینطوری هستن دختر منم یه ماهشه همینجوریه دکتر گفته روزی 20بار گوشه چشمشو ماساژ بدم یه قطره هم داده. البته دختر من فقط ی ذره گوشه چشمش چرک میکنه ولی در کل تو نوزادا طبیعیه . 

و خدایی که بشدت کافیست
2738
2706