2737
2734

روزی چن ساعت درس میخونید و کدوم کتابارو میخونید من میخام از ماه اینده شروع کنم البته در کنارش پیش دانشگاهیم میخونم میخام بدونم برای کنکور انسانی فقط کدوم کتابارو بخونم کدونا اصلی هستند و ضریبشون بالاس میخام تربیت معلم قبول شم دولتی رتبم باید چن بشه باید

یه کم دیییر شروع کردی چون فرهنگیان رتبه عالی میخواد   تربیت معلم دیگه نیست. اسمش دانشگاه فرهنگیانه. زیر 22 سالتم باید باشه. 

مجردم.  باردار نیستم. سینگلم . پریگننت نیستم. نات گیلیلیلی. نات نی نی. تیکر ایز فور ودینگ   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
یه کم دیییر شروع کردی چون فرهنگیان رتبه عالی میخواد     تربیت معلم دیگه نیست. اسمش دا ...

اره هیجده سالمه ینی نمیتونم بخونم انقد سخته من خیلی اسون گرفتم کنکور و میگم فک نکنم سخت باشه یه هفته ای هم میتونم کتابای تست و بخونم

اره هیجده سالمه ینی نمیتونم بخونم انقد سخته من خیلی اسون گرفتم کنکور و میگم فک نکنم سخت باشه یه هفته ...

نه عزیزم بخون. ولی سفت و محکم چون رقابت سنگینه. موفق باشی. سنتم عالیه

مجردم.  باردار نیستم. سینگلم . پریگننت نیستم. نات گیلیلیلی. نات نی نی. تیکر ایز فور ودینگ   
2738