2733
2734
عنوان

به خدا دیگه نمیکشم

945 بازدید | 15 پست

خسته شدم خسته 

هر دفعه مادرم و زنداداشم بحثشون میشه پای منو می‌کشن وسط اخر سر هم تمام کاسه کوزه ها رو سر من میشکونن

با. اخر بهشون با تشر گفتم موقع خوشی ها با همید و من جایی ندارم موقع دعواهاتون منو پیدا میکنید 

حالا باز دیشب بحثشون شده مطمئنم زنداداشم دوباره به من چغلی میکنه منم اصلا حوصلشون رو ندارم 

چیکار کنم ایندفعه از سرم وابشه?

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    

بگو بمن ربطی نداره بعدشم دیگه گوش نکن ب حرفشون

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

فقط شنونده باشید 

هیچ نظری هم ندید 

آخرشم بگید  بنظرم حالا ک سبک شدی ، خودتون با هم صحبت کنید و مشکلات تونو حل کنید ...

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

کمتر وقتی باهم بحث دارند تو جمعشون باش عزیزم

خدایا بی نهایت شکرت 🥰ممنون که بارها تو زندگیم بغلم کردی🥰هر وقت صدات زدم بازم مثل همیشه آغوشتو دریغ نکن🤗 و محکم تر از قبل بغلم کن😍 بحق بسم الله الرحم الرحمن الرحیم 😍یا الرحم الراحمین💞

بگو عزیزم مشکلتونو با هم حل کنید 

تو مثل خواهرمی اونم مادرمه

خدا جونم من پول نمیخوام، آرامش میخوام، میدونم باعث و بانی ب هم خوردن آرامشم خودمم، میدونم تو خیلی خواستی جلومو بگیری و من هی اصرار کردم، ولی تو بزرگی، خدایی، ببخش و کمکم کن. یه صلوات برای آرامش داشتنم میفرستید؟
2738

صدها بار گفتم بنشینید رودررو حرفاتونو بزنید و حل کنید 

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
کمتر وقتی باهم بحث دارند تو جمعشون باش عزیزم

هی تلفن میزنن

به خدا من خودم کم گرفتاری و مشکلات ندارم هر چی هم بهشون میگم پای منو نکشید وسط فایده نداره

هی تلفن میزنن به خدا من خودم کم گرفتاری و مشکلات ندارم هر چی هم بهشون میگم پای منو نکشید وسط فایده ...

غیر مستقیم فاصله بکیر نذار بفهمند عزیرم یه بار بگو بچم مریضه ویه بارخودتو به مریضی بزن و......،،...

خدایا بی نهایت شکرت 🥰ممنون که بارها تو زندگیم بغلم کردی🥰هر وقت صدات زدم بازم مثل همیشه آغوشتو دریغ نکن🤗 و محکم تر از قبل بغلم کن😍 بحق بسم الله الرحم الرحمن الرحیم 😍یا الرحم الراحمین💞
2706