2703
2553
عنوان

از کارم ، ناراضیم ، دو دله ام ...

304 بازدید | 18 پست

تو رستوران استخدام شدم بخش کیک و دسر ...

از همه چی گرفته از کیک و دسر و ظرف شستن و تمیز کردن میز و کابینت هاس ...

خیلی هم خسته کنندس ...

امروز کمرم برید ...

۸ساعته ، حقوق اداره کاری ...

ولی نمیدونم ادامه بدم یا نه ... یه لحظه انگار راضی ام یه لحظه نه...

منتظر بودم خدا لطفش رو شامل حال ما بکنه ، ولی بعد باورم شد خدا با اجابت نکردن دعامون به ما لطف کرده.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

اگه نیاز مالی داری بمون تو کار حینشم دنبال یه کار دیگه باش ک راضی تر نگهت داره

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

دسر وکیک ظرافت خودشو داره.وظروف کثیف خیلی داره.خسته نباشی.اگه میتونی دنبال کار دیگه ایی باش

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘
2714
يا بمون اشپزى  يا شستن  خسته ميشى هر دو

تو آشپزخونه ای که کیک و دسر درست میکنیم ظرفایی که کثیف میشن رو هم ما باید بشوریم 

نعناع پاک میکنیم 

پنکیک درست میکنیم

رنگینک

حلوای هویج

صبحانه و ...

منتظر بودم خدا لطفش رو شامل حال ما بکنه ، ولی بعد باورم شد خدا با اجابت نکردن دعامون به ما لطف کرده.

دو دله ام  یه جوریه  

اگر میبینی به پولش نیاز داری یا حتی به اینکه کاری داشته باشی روحیه ت خوب میشه. ادامه بده. 

ولی اگر میبینی با روحیت سازگار نیست و میتونی کار بهتری پیدا کنی ادامه نده

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 

اگه مجبوری برو تا کار پیدا کنی 

فروشندگی کارش راحت تره یا منشی بشی 

امضامو تا آخر بخون خیلی به دردت میخوره                              آزمایش خون خیلی ساده ای وجود داره به نام آزمایش ذخیره تخمدان یا amh . این ازمایش نشون میده چه قد تخمک داری اگه عدد ذخیرت خیلی بالا باشه تنبلی داری و زودتر درمان کن تا درد نازاییو نکشی چون همه تنبلی ها راحت درمان نیستن.اگه عدد کم باشه ،یعنی ذخیره تخمک نداری و داری به یائسگی نزدیک میشی و باید زودتر باردار بشی و اگر مجردی تخمک فریز کنی که بعدا مجبور نشی از زن دیگه تخمک بگیری و کارت به تخمک اهدایی بکشه .جدی بگیرید و انجام بدید چون وقتی علامت یائسگی خودشو بروز بده دیگه تخمک زیادی نمونده و اگرم مونده باشه ممکنه پوچ باشه و همون طور که گفتم همه تنبلی ها راحت درمان نمیشن و بعضی هاشون فقط مجبورن آی وی اف کنن .پس این ازمایشو انجام بدید هزینش حدود دویست هزار تمنه اما هزینه ای وی اف و یا تخمک اهدایی صد برابر این ازمایش هست تو همین سایت کسایی وجود دارن که زیر بیست سال سن دارن و یائسه شدن و یا تنبلی تخمدان دارن و سال ها نازا بودن .

می تونید به عنوان تجربه بهش نگاه کنید و ریزه کاریها را یاد بگیرید. یک مدت سختیش را تحمل کنید و بعد خودتون مستقل بشید.

یا می تونید کمی تجربه کار پیدا کنید و بعد در خواست حقوق بیشتر کنید به خصوص اگه ازتون راضی باشند. 

یا اینکه در همین حین که کار می کنید دنبال جایی با شرایط و حقوق بهتر باشید.

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 
2706