عنوان

خانم خوشگلایی که حس میکنن زندگیشون سرد شده بیان یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 1317776 بازدید | 33785 پست
حتما عزیزم ❤️❤️  یکم نیمه پر لیوان ببین عزیزم تغییراتی که کرده رو فدات بشم شما نبین که بچه ها ...

ممنونم که نگران بودین و کمک کردین تمام خانوادش هم بارها گفتن مهدی با احترام و محبتم و صبرم ۱۰۰درجه تغییر کرد البته خودش هم خواست 

من به خدا و معجزه اش ایمان دارم .
خب باید با سیاست باشیم  اولا اصلا مهم نباشه که میگه به شوهرت باید باهاش حرف بزنی که عزیزم من دو ...

ازریزو درشت اینجوریه کلا درموارد فووووق بحرانی باهام دست ب یکی میکنه فقط

ماکه در سایه ی خورشید 🌞معذب بودیم، چشممان کور سزاوار همین شب بودیم🌚

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم دوسش دارم اونم دوسم داره چون بعد رفتارای مزخرفی ک دوتامون داشتیم دعواهاو حرفایی ک زد و ...

ارکیده.جان ازحرفایی که زدی مشخصه که هردوتون همدیگرو دوس دارین شوهرتم اینو چندباربه وضوح نشون داده.

چرافحش میدی؟چرا عصبانی میشی؟

جرا قهر میکنی؟

همه ی اینا روترک کن

.منتظر هیچ نتیجه خاصی ازطرف شوهرت هم نباش ،اینوبچه های تاپیک انجام دادن و نتیجه گرفتن.

فقط به خاطر خودت اینکاراروترک کن.

امتحان داری درسته .ولی چرا اینقدر بدون سیاست واشفته عمل میکنی؟مگه تایم امتخانات چقدره ،خب نهایت یکماه وبافرجه ها بشه دوماه.شما باید اول امتحانات یافرجه ها ،خیلی باسیاست توی خانواده باروی خوش اعلام میکردی میگفتی این دوماه مجبورم هیچ جا نرم ولی بزارامتحانام تموم بشه جبران میکنم واسع خودم.اینطوری دیگه همه خیالشون راحت میشد .

حالا کاریه که شده عزیزم.باشوهرت مهربون باش ،اونم دوست داره.

اینقدرکم طاقت نباش.

شوهرت و خودت روببخش و سعی کن ازاول شروع کنی.

من لج‌نمیکنم و‌انگ لجبازی بهم‌میچسبونه سه ساله که اومده تو زندگیم گوش بفرمانش بودم  تهش شد غی ...

منم كل حقوقمو خرج ملزومات زندگي ميكنم با همسرم ميزاريم رو هم ولي خيلي حس بديه اصلا دوست ندارم 

2731
ارکیده.جان ازحرفایی که زدی مشخصه که هردوتون همدیگرو دوس دارین شوهرتم اینو چندباربه وضوح نشون داده. ...

بخدا گفتم

نمیفهمن

سه هفته ست خونه مادرپدرم نرفتم

ولی تواین سه هفته همش هفته ای حداقل سه بارخونه پدرش رفتم

بخدا خستم کردن،تارسبدیم مادرشوهرم کف دست شوهرم گزاشت ک به زنت پیام دادم بیاین واسه نهاراینجا جواب نداد

کی نیست بگه زنیکه نامرد ک ارزوت دیدن ناراحتی منه خب اومدم دیگه چیکارکنم؟تواون تایم داشتم با پسرش دعوامیکردم خب میگفتم میایم و اون نمیزاشت بریم من چیکازمیکردم؟شوهرمم گفت دیگه پیام نده

اونم گفت عهههه؟باشه بعدشم ژست ادمای مهربون و خیر خواه و گرفت

مادرم ک به جونم بستست پیام داد تو اون تایم زنگ زد جوابشو ندادم اون ک جای خودش و داره

همش توامتحاناتم بهم تیکه انداختن همش فکرمومشغول کردن بخدا ک اگه بابام بشنوه دخترشو ب چه روزی انداختن روزگارشون و سیاه میکنه😔

عالیه متنت 👏👏👏👏👏👏

فدات شم خودتم دختر قوی و مهربونی هستی .....شوهرتم ماهه اون اشکالاتی هم که داره باور کن درست میشه زمانی که خیلی خوبید بهش با محبت بگو اونچه که ازش انتظار داری ...راستی همدانم اومدیم و برگشتیم عاشقشم عاشق خدا رو شکر کنید به خاطر این شهر قشنگ و خوبی که توش زندگی میکنید و  فوق العاده خوش اب و هواس

همسرم ظهر زود اومد  خونه برام خرید کرده بود تا رسید نشست پیشم و حرف زد گفت که فهمیده خسته شدم و ...

عزیزم همین که شوهرت میاد میشینه باهات حرف میزنه وخز خوبیهات میگه ینی دوستت داره لطفا بهش فرصت بده وسعی کن خودت راه خودتو پیدا کنی

من یه ملکه دوست داشتنی هستم خداروشاکرم بابت همه چیزهایی که من داده ازجمله دخملم  
یعنی اصرار داره سرکار برید حتما، به حقوق شما احتیاجی هست،یا برای خودته

من از روز اول كه ازدواج كردم سر كار بودم نميتونم ديگه نرم چون عادت خونه ندارم بله جفتمون حقوقامونو ميزاريم و خرج ميكنيم 

فدات شم خودتم دختر قوی و مهربونی هستی .....شوهرتم ماهه اون اشکالاتی هم که داره باور کن درست میشه زما ...

مرسی عزیزم از راهنماییت . اره فعلا که درخواست فرصت کرده و میخوام به خودم و به خودش این فرصت رو بدم . شما کدوم شهر هستین؟ اره شبها که بهشتی میشه برا خودش 

عزیزم مردا غرورشون اجازه نمیده مستقیم بیان بگن ما چقدر بدیم و اشتباه کردیم که. همونو شما بدار جای ع ...

اره حس کردم میخواد بگه پشیمونه اما غرورش نمیزاره منم نخواستم خوردش کنم . 

بخدا گفتم نمیفهمن سه هفته ست خونه مادرپدرم نرفتم ولی تواین سه هفته همش هفته ای حداقل سه بارخونه پ ...

اینقدر حرص نخور عزیزم

چندسالته؟

دانشجو هستی؟

یه چیزی بگم بهت حالا یه کمی هم امتحاناتت نمره کمتر هم بگیری هیچ اتفاقی نمیافته  

اینقدر حرص نخور عزیزم چندسالته؟ دانشجو هستی؟ یه چیزی بگم بهت حالا یه کمی هم امتحاناتت نمره کمتر ه ...

من بیست سالمه

اخه دانشگاهم دولتیه خیلی سخت میگیرن باور کن میفتم شوهرمم این چیزاشو نبین ترم پیش ریاضی افتادم همش میگه تو حالا حالا نمیتونی بااین اوضاع فارغ التحصیل بشی😔😔😔

2706